Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 17 éves múltam, se barátom se...

17 éves múltam, se barátom se barátnőim, a családom sincsen velem mindig megelégedve és úgy érzem egyedül vagyok. Próbálok az élet más területein teljesíteni de az sem mindig sikerül. Ez így nagyon nehéz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj meg kimászni a depressziódból.
2014. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szedd össze magad!

Próbálj rájönni, hogy mikor is kezdődhetett ez. Hány éves voltál? És miért történt ez?

Amikor felkelsz nézz bele a tükörbe és próbálj azokra a dolgokra koncentrálni, amik szerinted szépek rajtad, vagy jó tulajdonságod. És mosolyogj! Meglátod, ha mosolyogsz és lesz*rod a dolgokat, amik téged idegesítenek, akkor az emberek is jobban szeretnek majd veled lenni :) Senki sem szeret olyan emberel barátkozni aki nem szereti magát.

És bízz magadban, hiszen csak te változtathatod meg az életedet. Nem én, nem a barátnők, és még csak nem is egy pasi. Válassz, vagy folytatod az eddigi életedet vagy pedig változtatsz rajta, és kitartasz saját magad mellett és az leszel, aki igazából vagy.

Remélem tudtam segíteni és, hogy minden rendben lesz :)

2014. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. aug. 23. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Első, az ilyenért ölni tudnék. Mintha ez valami olyan könnyű dolog lenne, hogy "na akkor most kimászom a depressziómból"
2014. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, könnyű dolog, ugyanis a depresszió csak hiszti. Tény, hogy már "saját életet él", de nagy akaraterővel és odafigyeléssel igenis ki lehet mászni belőle.
2014. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondtam, hogy könnyű, viszont ez a megoldás.


Ugyanis a depresszió egy hiszti. Igaz, hogy már "saját életet él", viszont nagy akaraterővel és odafigyeléssel, ugyanis, ahogy belesüppedt az ember, ki is lehet jönni belőle.

2014. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, mind a kettőt elküldte, pedig módosítani akartam. Szóval nem könnyű dolog, de meg lehet tenni, ez a lényeg.
2014. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze mindent meglehet tenni... Mond egy drogosnak, hogy vazze le kéne szoknod, csak akaraterő kell chico, és akár még gazdag is lehetsz... ölellek.
2014. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A depresszió egy hiszti? Igen, amennyiben egy leszakadt lábat karcolásnak nevezünk.
2014. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem te nem tudod, mi az a depresszió. Ez nem egy rossz szokás vagy rosszkedv, hanem elmeállapot. A gondolataidat befolyásolja negatívan.
2014. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!