Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baj velem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, miért nem sikerül nekem semmi?

Figyelt kérdés

Nekem semmi nem jön össze. A párom elhagyott az esküvő előtt, azóta már kibékültünk és együtt vagyunk, de házasságról hallani sem akar. Nem sokat foglalkozik velem, olyan, mint egy lakótárs.

Eközben azt látom, hogy másoknak minden összejön, jegyesség, esküvő, boldog házasság, kisbabák születnek. Csak nálam rossz minden? Mi a baj velem, hogy nem érdemlem meg, hogy nekem is jó legyen az életem?


2014. dec. 11. 13:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már bocs de elég igénytelen vagy, ha megelégszel egy olyan kapcsolattal, amiben nem vagy boldog, egy ilyen emberrel, aki már egyszer otthagyott, de visszament hozzád, viszont nyilvánvaló, hogy nem akar elköteleződni. Neki jó így, amíg meg nem találja azt a nőt akit majd elvesz....akkor pedig megint lelép, te meg egyedül maradsz, nem tudom hány évesen, elszalasztod a legjobb éveidet.
2014. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!