Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan érzem megbántva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem megbántva magam, amiért meg sem nézte a honlapot és nem akar utazni?

Figyelt kérdés
Évek óta beszélgetünk arról, hogy milyen jó lenne egy olasz körutazás. Tegnapelőtt találtam egy jó utat, akarom neki este mutatni a gépen, de ő rápillantott az árára és azt mondta nem is érdekli. Meg se nézte mi a program, hány napos, mi van benn az árban, stb. Kb amúgy egy havi fizetése lenne, külön kasszán vagyunk. A szüleivel mindig elment mindenféle körutakra, csak velem nem akar.
2014. dec. 11. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Jogosnak épp nem jogos, mert nem bántott téged, nem rövidített meg és mivel nem beszéltétek meg ezt normálisan, nem tudhatod, hogy aktuálisan futja-e neki ilyenre vagy sem...


Még az is lehet, hogy ő is valami hasonló karácsonyi meglepetésben gondolkodott és azért viselkedett közönbösen, hogy ne rontsa el a meglepetést.


Az egy havi fizetésemet érintő kérdéseket én sem szeretem 1-2 másodperc alatt a számítógép mellett állva intézni :)

2014. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen, jogosan érzed megbántva magad. Persze lehet, hogy problémát okoz számára az ára, de ha lelkesen mutatok valamit a páromnak, amit régen tervezünk, akkor legalább nézzen rá és mondjon róla véleményt. Ha szerinte nem éri meg az árát, akkor is.
2014. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Van, aki elfogadja, ha a párja flegmázik vele, és van, aki nem. Én nem. Te meg meglátod... Most ennyi, 5 év múlva már a mondatot sem hallgatja végig, 10 év múlva már le sem ül, ha mondani akarsz valamit. Nem kell drasztikus lépéseket tenni, de a minimális tiszteletet időben várd el, ne akkor amikor már évek óta le tojnak! Most kapj észbe, mert ez nem a nyaralásról szól, hanem az alapvető kommunikációs szabályokról! N31
2014. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kései Sirató ***** válasza:
17%
Jogos a megbántottásg, hiszen elég bántóan viselkedett, hogy nem szánt időt rád és erre a témára, ami neked fontos. A helyes hozzáálláős az lett volna, hogy leültök és megbeszélitek, hogy melyik időpont lenne a legmegfelelőbb, kinek milyen elképzelése van és így közös nevezőre lehet jutni. Egy jó kapcsolatban az ember figyel arra, hogy ami fontos a másiknak, arra szánjon egy kis időt. HA te ragaszkodsz a drága utazáshoz és nem tudtok megegyez6ni, akkor is meg lehet szépen mondani: ne haragúdj, én nem szeretnék erre ennyit szánni, stb. Én megmondanáém neki, hogy megbántott.
2014. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
nekem édesmindegy, mi van az árban, ha tudom, hogy mennyit akarok költeni. Ha max 100ezret, akkor nem foglalkozom vele, mi jár 150-ért.
2014. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Elsőre megbántódtam volna, de több oka lehet annak, hogy így viselkedett.


Azért egy havi fizetés nem kevés, lehet nem akar ennyit szánni rá vagy az is lehet meglepinek szán hasonlót vagy éppen ezt. (így már én is jártam, annyira ragaszkodtam egy dologhoz aztán kiderült megkaptam volna mindenképp)

2014. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Jogos, hogy megbántva érzed magad. Ha túl drága, akkor legalább mondja meg.

De egyhavi fizetésért egy nyaralást csinálni, ha amúgy nincsenek tervben nagyobb dolgok, lakásfelújítás, autó vásrlás, akkor szerintem kifizethető.

Ráadásul a szüleivel el tudott menni körutakra, vele nem, erről az olasz körutazásról pedig évek óta beszélgetnek.


Én kerek-perec megkérdezném, miért nem akar velem közös olasz körutat.

2014. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Talan nem jol fogalmaztad a parodnak

Kulon kaszan vagytok es kb 1 havi fizetese lenne a nyaralas.

Ha mar kulon kaszan vagytok, akkor a te fizetesedbol nezd a havi nyaralast ne a parod penzen adj tanacsokat otletet hova is menjetek el kozosen a parod fizetesebol?

2014. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

8-ra:

Na most itt tisztázni kéne valamit.

Én is hozzászóltam már (ld.: 7.) és teljesen természetes volt számomra, hogy a külön kassza azt jelenti, hogy mindenki a maga részét fizeti. Tehát a kérdező párjának része lenne az illető egyhavi fizetése. A kérdező meg saját maga részét a maga pénzéből fizetné.


Ha úgy van, ahogy te gondolod, tehát hogy a párja kontójára akar utazgatni, az természetesen más kérdés.

2014. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!