Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A hűtlen tipusok mit gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hűtlen tipusok mit gondolnak a megcsalásról?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy akik jó kapcsolatban vannak a feleségükkel/férjükkel mégis mindig van mellette egy másik, vagy több, azok mit gondolnak erről az egészről?


Mik az okok? Mivel magyarázzák Hogy látják a helyzetet?


A megszokottság, rutinhétköznapokból menek vmi titkos, izgalmas dologba?


Úgy gondolják, h lelkileg szeretik a párjukat, de fizikailag több emberhez vonzódnak és ezt megakarják élni?


Ha már megcsalják a másikat azért teszik, mert úgy gondolják felesleges szakítani, válni, ami titokban van az nem is létezik, nem is fáj?


Úgy gondolják, h a gyerek lakás meleg otthon mellé még kell vmi izgalmas dolog? Vagy új meg új kapcsolatok?


Azért nem lépnek ki mert össze akarják kombinálni az állandóságot a változatossággal?


Szabadságvágy miatt?


Amit a titkos partnerel tesznek , randevúk, programok, meg az ágyban azt miért nem az eredeti partnerrel teszik?

Miért nem az eredeti kapcsolatba fektetik azt az energiát?

Megismerték,és nem tudna már újat adni?


Extra adrelanin+ nagy kockázatvállalás a lebukás miatt?


2014. dec. 17. 12:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Itt nincsenek olyanok, akiről beszélsz. Itt mindenki hűséges, a megcsalás eszünkbe sem jut.
2014. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
:)
2014. dec. 17. 12:08
 3/36 anonim ***** válasza:
92%

Izgalmas, titkos dolog?

Ezen az oldalon az évek óta impotens férjt sem csalja meg senki, és nem is fogja.

Hol élsz, kérdező? :)

2014. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Akkor a lakosság 70% hol lép félre, mégha nem is folyamatosan van a párja mellett vkije?
2014. dec. 17. 12:09
 5/36 anonim ***** válasza:
53%
Húú jó sok kérdés. Én például nagyon tudok szeretni és még nem volt olyan nő aki ugyanilyen mértékű szenvedélyt igényelt volna hosszútávon. Ennek ellenére szakítani szoktam, nem megcsalni, de most, hogy megtaláltam az "igazit" aki ugye nem létezik és családot alapítottam addig nem is csaltam meg, amíg kettesben voltunk és 80%-ban ki tudtam adni a szeretetem. De amióta gyermek is van ez lement 5%-ra és egyszer már volt titkos szeretőm, de most újra nincs és szenvedek, mert nincs kit ölelni, csókolni sokat, rajongani érte.(a párom teljesen a gyereknek él már, hiába hozom fel nap mint nap a témát, sajnos jóval idősebb is nálam aminek eddig nem láttam hátrányát csak most) Sok szeretőt a titkosság, az izgalom hajt, ezt abból az időből tudom amikor én voltam szabad és nekem voltak foglalt nőim. 37/F
2014. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Bár most jut az eszembe, feleségem szeptemberben félre lépett. A saját szememmel láttam! Hat hétig volt rajta bokarögzítő, mert eltörött neki.
2014. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
16%
Remélem egyszer összefognak a monogámok és kiirtják a poligámokat. Tudjátok NINCS JOGOTOK másnak fájdalmat okozni az önzőségetek miatt!
2014. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
az lesz az a nap, amikor az emberek 90 százaléka meghal...akik megmaradnak is , mind nok lesznek :D
2014. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%

5-ös szégyelld a pofád de nagyon!

Kérdező!Aki nem hűséges típus az elé odaviheted a világ legjobb nőjét/férfiját akkor is előbb-utóbb megunja.Az ok lehet az hogy alapból temperamentumos,nem bír a vérével és hajtja a vadászösztön vagy a vére.Az ilyen típusú emberrel nem szabad családot alapítani ha hűséges típus vagy!Aztán vannak olyan gazdag emberek akiknek a házastársa nagyon is tisztában van vele hogy csalja,de a pénz,gyermekek,saját jól menő vállalkozás, otthon melege és egyéb tényezők miatt a megcsalt személy nem adja fel a komfortját,mert tudja hogy egyedül nem menne neki,nem tudná azt a színvonalat tartani így beletörődik a sorsába.Aztán van az a kategória aki egy idő után beleun a szürke hétköznapokba,keresi a kalandot,a változatosságot,eljár qrvázni vagy titkos légy ottokra ugyanazzal a személlyel.Tehát valaki mindig váltogatja a partnerét valaki pedig indig azonos szeretőhöz megy hosszú távon.Ha engem kérdezel,én nagyon boldog,kiegyensúlyozott házasságban élek egy fantasztikus férjjel és egy tündéri 3,5 hónapos babával.Nekünk eszünkbe sem jutna megcsalni a másikat.Mindent együtt csinálunk és tisztában vagyunk vele hogy jobbat úgysem kaphatunk illetve a házasság,gyermek nálunk SZENT ÉS SÉRTHETETLEN DOLOG.Egyikünknek sem ér egy kaland annyit hogy ezt a szépen felépített milliőt szétbombázzuk.Sajnos nem mindenki gondolkodik így.De még az a szerencse hogy nem vagyunk egyformák!

2014. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Kb így, és ilyen sorrendben, ahogyan írod, kérdező. Jól látod, és a lényegét meg is fogtad.
2014. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!