Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik ilyesféle feladatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ilyesféle feladatokat találnak ki lány-/legénybúcsúra azok nem gondolnak bele, hogy ezek megcsalásnak számítanak?

Figyelt kérdés

Az egyik kolléganőm (az egyetem óta ismerjük egymást, barátok vagyunk, de néha beszélünk egymásnak a problémáinkról, a férje szintén a barátom) aki októberben házasodott mesélte, hogy megszakította a barátságot egy gyerekkori "barátnőjével" egy ilyen eset miatt. A kolléganőm csak egy jót akart bulizni, pasik meg hülye feladatok nélkül. A "barátnő" viszont a lánybúcsú kezdetén kijelentette, hogy ő kitalált 3 feladatot amelyből egyet kötelezően meg kell csinálnia a menyasszonynak:

- csókolódzik 12 férfival (rendes csók nem puszi)

- belenyúl 12 férfi alsógatyájába és megfogja a farkukat

- orálisan kielégít 3 férfit.

A kolléganőm és a többi résztvevő először azt gondolta, hogy biztos csak hülyéskedik a csaj, de tényleg komolyan gondolta! Azt mondta, hogy a lánybúcsúnak erről kell szólnia, a vőlegény úgyse fogja megtudni meg nincs ebben semmi rossz. A kolléganőm ott helyben végett vetett a barátságnak és hazament továbbá azt mondta a már csak volt barátnőnek, hogy az esküvőn sem akarja látni őt.

A "barátnő" nem gondolt bele, hogy neki hogy esne ha házasodni készülne és a vőlegénye más nőkkel csókolózna, a bugyijukban matatna vagy orális szexelne velük? Miért akarta tönkretenni két ember akkor még el sem kezdődött házasságát?



2014. nov. 22. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Abszolút igaza van a kolléganődnek. A barátnőnek kétes erkölcsei vannak. Ilyet én is szó nélkül visszautasítanék, és törölném a telefonszámát a telefonból.

A lánybúcsúk már alapból megalázóak és visszataszítóak, legalábbis amiket én láttam/hallottam.


Legutoljára egy kellemes étteremben voltam két barátnőmmel, a mellettünk lévő asztalnál meg épp lánybúcsú volt. Idősebb hölgyeknek is pénisz formájú szívószálból kellett inni, kicsit sem megalázó nekik, a pincéreknek és mindenkinek, kivéve a viháncoló társaságot.


Egy másik esetben a Hősök terénél láttam egy menyasszonyt, akit rángattak a barátnői, hogy de menjen oda ahhoz a sráchoz, és kérje el az alsónadrágját. A csaj meg húzta a száját, hogy "nem akarom"....


Egyre durvább dolgok történnek lánybúcsú címszóval.

2014. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez a menyasszony megalázása lenne elsősorban

de egyáltalán melyik nő tenne ilyet?

SENKI.max akinek fizetnek érte.

a bnő lehet valami túl laza erkölcsű csaj.

2014. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly volt a leánybúcsúm,és elég belevaló barátnőim vannak,de ilyet még ők sem találtak volna ki nekem.Mindennek van egy határa.Jogos volt a barátnőd haragja.
2014. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem, miért a kolléganőd ment haza. Én a barátnőt küldtem volna el, és megtartottam volna a lánybúcsút nélküle.
2014. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

@14:47-es

Elment a kedve a bulizástól ezek után, nem volt olyan hangulatban, hogy folytassa a lánybúcsút. Azt mondta, hogy annak is örült, hogy a néhány nappal későbbi esküvőre újra megfelelő hangulatba került.

2014. nov. 22. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen után biztos nekem is elment volna a kedvem a bulizástól, alapból barmságnak tartok minden ilyen hülye, erőltettt feladatot. Gusztustalan az ilyen "barát".
2014. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem tudatosan/nem tudatosan annak a jele, h a barátnő így próbálja meg "sunyiban" tönkretenni a másik boldogságát, mert irigy rá, féltékeny.

Férfi vagyok, de nem egy ilyet láttam már.

Számomra a legdurvább az volt, mikor a nagy barátnő elég erősen leitatta, majd jól partiba vágatta a menyasszonyt.

Pofa kell hozzá, de örülhetett, mert ennek kapcsán pár évvel később elváltak.

2014. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Voltam már egy két leánybúcsún, de ilyen egyiken se volt.
2014. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet csak az talál ki, aki szándékosan akarja tönkretenni a másik házasságát. Féltékeny volt és ha a csajszi csak egy kevésbé durva dolgot is megcsinált volna, akkor megnyugodott volna a pici lelke, hogy oké, házasodnak, de egy szar az egész. A legkevesebb, hogy nem várják ez után az esküvőre.

Az ilyen "barátnők" szoktak lenni, akik a ruhapróbán minden darabot leszavaznak, elég csúnya jelzőket is használnak egyébként tökéletes ruhákra, lekövérezik a menyasszonyt, nevetségesnek állítanak be szép hagyományokat a nagy napon, ..., ... csak mert irigyek.

2014. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, az ilyenek, mit gondolnak. Én elküldtem volna inkább a fenébe és felajánlottam volna, hogy csinálja ezeket ő, ha már ennyire vágyik rá.

Ennyi, nem kell az ilyenekből hisztit se csinálni, meg túlreagálni és évszázados sértődést játszani. Hamarabb le lehet állítani az ilyeneket, ha látványosan nem foglalkoznak velük és a hülye gondolataikkal.

2014. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!