Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nem akarom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom, hogy börtönbe menjen a párom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre szólok, hogy lehet egy kicsit össze-vissza fogok írni mert nagyon ideges vagyok.

Szóval a párom ma hozott 60000 forintot haza. Megkérdeztem, hogy honnan van mire kiderült, hogy az egyik ismerősének tartoztak pénzel, ő pedig segített neki "behajtani". Àllítása szerint semmi rossz nem történt.

Mi lesz, ha máskor is elvállal ilyen munkát és esetleg börtönbe kerül? Nagyon szeretem őt, nem akarom évekre elveszíteni. Igaz, hogy nincs pénzünk, de akkor sem ez a megoldás. Hogyan akadályozzam meg, hogy hülyeséget csináljon?


2014. dec. 20. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kevés az információ. Tudnunk kellene, hogy mi történt pontosan. Hogy történt a behajtás.
2014. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt én honnan tudjam? Nem mondott részleteket a párom.
2014. dec. 20. 20:43
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Ne is akarj részleteket tudni,jobban jársz,mert ezzel magadat véded,a párod meg úgy dönt ahogy,befolyásolni nem tudod,max eldönteni,hogy ha kiderülnek "dolgai" elfogadod-e azokat vagy sem.De egyébként szerintem kissé felfújod.Valószínüleg 3-4-en elmentek az illetőhöz aki tartozott és csúnyán néztek,hogy berezeljen és fizesssen.Ez azért még nem bűncselekmény ha tettlegesség nem történt.
2014. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem kérdezed meg, hogy mit jelentett a "behajtás". Mert ha hivatalos valakinek segített, akkor nincs gond, de ha ez alatt azt érti, hogy valakit összevernek vagy megfenyegetnek, akkor jobb, ha felkészül a börtönévekre.

Meg a ehlyedben ebben az esetben igencsak meggondolnám, hogy aki ilyenre képes, azzal szabad-e együttélni.

2014. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy mindent csak értem tesz, hogy nekem mindent megtudjon adni. De mit érek vele, ha évekig nem láthatom?
2014. dec. 20. 20:52
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként a lelki, érzelmi, megfélemlítő kényszerítés is kényszerítés, ami bűntett. Ennél van sokkal kellemetlenebb következménye is a dolognak. Ha a "párod" személyisége olyan, hogy hajlamos ilyenekbe belemenni, ami szokásává válhat, akkor esetleg az élet más területén is hajlani fog az erőszakos megoldásokra, ráadásul veled kapcsolatban is.
2014. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Igen négyes. Eléd állok a két méteremmel, 120 kilómmal, hogy húúúú mi lesz ha nem fizetsz. Te dellázol és rohansz a rendőrségre. Hallom ahogy röhögnek rajtad!
2014. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korrekt veled szemben, hogy nem mondja meg, mit csinál, főleg ha ilyen súlyos dologról van szó. Más szóval fontosabb neki a büszkesége, mint te.
2014. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tegnap még más miatt nem akartad, hogy börtönbe menjen.
2014. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

"Eléd állok a két méteremmel, 120 kilómmal"


Akkor átugralak, mert a kikerülés vagy 2 óra lenne. Menj el futni, és diétázz.

2014. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!