Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy ne menjen rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne menjen rá a házasságom arra, hogy a testvérem hozzánk költözik a gyerekével?

Figyelt kérdés

A lakást, amiben élünk a szüleim vették nekem még a házasságunk előtt (még nem is ismertem akkor a férjem). A testvérem elég nagy hülyeséget csinált, most próbál kimászni a gödörből. A babája 10 hónapos.

Mi a fővárosban lakunk a férjemmel, itt kapott munkát és anyuék azt kérték, hogy ideköltözhessenek 3 hónapra a babával.


A férjem nagyon ki van borulva, azzal fenyeget ha ezt engedem, akkor ő elköltözik.


Mit tennétek?


2014. aug. 13. 15:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
58%
Van egy mondás fogadj lakót kitúr a házadból. Miből gondolják hogy 3 hónap múlva megoldódik az élete? Miért nem költözik a szüleidhez?
2014. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
65%

Beszélnék a férjemmel.


1. A lakást te kaptad, a tied, neki nem túl sok köze van hozzá.


2. A testvéred bajban van, elvárható, hogy segíts neki. Mivel 3 hónapról van szó, szerintem jogos, hogy aggid odaveszed.


3. Ha a ferjed ezért elköltözik, akkor jobb, ha nem tiltakozol, mert ha ennyi érzés nincs benne, akkor nincs értelme a házasságnak.


4. Ha a férjed látja, hogy a zsarolással nem ér el semmit, legfeljebb ö lesz kidobva, akkor majd meggondolja.

2014. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
77%

Elsö:

Feltételezhetöen a szülök nem a fövárosban laknak, a kérdezö igen. Ezen kivül a testvére ott kapott munkát, igy valószinü, hogy idökzöben talál lakást.

2014. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
55%
Nem egy-két sztorit hallottam aki kevés időre költözött oda aztán évekig maradt. Miért nem segít neki a család inkább albit találni?
2014. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
97%
Ja és még ami fontos a gyerek bölcsis lesz vagy hol lesz amig a tesód dolgozik?
2014. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Nem fog "kitúrni" a lakásból. A testvérem, nyilván nem engedhetem a híd alá a kisbabával.


Csak nem tudom, a férjemmel ezt hogyan tudnám megértetni.

2014. aug. 13. 15:42
 7/48 A kérdező kommentje:
Igen, a baba bölcsibe fog menni természetesen.
2014. aug. 13. 15:43
 8/48 anonim ***** válasza:
83%

Szia:)minden fėle kėpen beszėld meg a fėrjedel hogy 3 honap valoban nem olyan sok idö, itt a tesodrol van szô,mindegy mit csinalt... a vėr nem vallik vizzė!!!!es ha a ferjed lenne ilyen szituba ö nem engedne oda a tesvėrėt????

Most te vagy a legroszabb helyzetbe...de hidd el ha a ferjed igazan szeret nem.hagy el ilyen butasag miatt....!!!mert ha elhagyna akkor megtenne 101 ūrūgyet is kitalàlna. Es akkor neked lesz sxukseged a csaladodra!!!!!

1 dolgot meg kell erteni a ferjednek.... csaladodat a testvereidet nem szabad rlhagyni meg a ferjed miatt sem,husz csak be akar ilyeszteni teged. Kūlönben is a hàz a tied.!!!! Had ne kerūljon mar 3 honap miatt 1 pici babaval az utcara azert mert epp a ferjem igy akarja.....

Kerdezö te is kerulhetsz ilyen helyzetbe..... probalj valahogy ezt megbeszelni megertetni a ferjeddel....ez neked kellenmetlen igy.... es hogy te mit szeretnel.. 3 honapot birja mar ki.....!!!

2014. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
70%

Ez szerintem kompromisszumos dolog.

Részben a te lakásod, de a férjed is ott él, ezért akárhogy is van beleszólása ki költözik oda, akár rövidebb, akár hosszabb időre.

Ugyanakkor a férjednek is meg kell értenie, hogy segíteni szeretnél a testvérednek.


Üljetek le és beszéljétek meg. Keressetek egy mindkettőtöknek elfogadható verziót.

2014. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
93%

3 hónapig, de ez méltányolható időtartam, hiszen ennyi idő alatt pont össze tud a munkájával szedni 2 havi kauciót egy albérletre.

Másrészt, az, hogy a férjed nagyon ki van borulva, az baj. Miért van ennyire kibukva? Van rá racionális oka, vagy csak nem és kész? Nem sok ember röpködne az örömtől, ha egy 10 hónapos gyerek lenne a lakótársa akárcsak egy hétre is, 3 hónap alatt azért az éjszakai műsorral roncsot tud csinálni abból, aki nem tud pihenni miatta. A saját gyereke miatt az ember elviseli, de másé miatt? Mekkora a lakás? Tud külön szobába menni a gyerekkel vagy a nappali közepén kellene kerülgetni őket? Nektek kellene eltartanotok 3 hónapig, vagy fizetné a rájuk eső részt?

2014. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!