Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a párom sikereire, normális ez?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem. Egy harmonikus szeretetteljes kapcsolatban örülünk egymás sikereinek és nem féltékenykedünk...
2014. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elofordulhat. Hiaba szeretunk vkit, az emberi alap termeszeten nem mindig lehet felul kerekedni.

En pl. a legjobb baratnomre vagyok feltekeny, akire szinte testveremkent nezek...de nagyon jol titkolom. Szerencsere :).

2014. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ismertem egy ilyen házaspárt, ők ahelyett, hogy támogatták volna egymást, egyfolytában versengtek. Kinek van jobban fizető állása stb Ez egy idő után a házasságuk rovására ment, azóta sajnos válófélben vannak. Én speciel, csakis büszkeséget érzek, ha a férjem pl elölrébb lép a ranglétrán és ő is így van ezzel, nem zavarja az sem ha én keresek többet,sok pasinál, ez egyenlő egy tökönrugással. Mármint ha többet keres a felesége...
2014. dec. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is normális, hiszen az ember alap természetéhez tartozik, hogy jó akar lenni, vagy legalábbis jónak akarja érezni magát. Ha olyan ember van mellettünk, aki szárnyal, az bizony a mi érdemeinket is beárnyékolja, ha vannak egyáltalán. Ilyenkor érdemes találni valamit, amiben mi is sikereket tudunk elérni. Ha nem is munka terén, de keressünk valamit, amiben jók vagyunk. Vagy hobbi, vagy mondjuk a sütés/főzés. Az elismerés mindenkit motivál és éltet.
2014. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkodnék el, hogy én miért érzem magam kevesebbnek az ő sikerei miatt. Azon dolgoznék, hogy én a saját szememben jobb legyek, növeljem az önbizalmam. Csak az féltékeny mások sikereire, aki saját magát nem tartja elég sokra.
2014. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem az nem normális, hogy a "párod"-nak tartod, illetve az, hogy együtt vagytok.

A "pár" az kettő együtt, de ahogy ezt te megéled, az egy dominancia verseny, - és ráadásul még sz_rul is állsz.... :D

2014. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
28%
Szerintem ez nem normális mivel egy kapcsolatban a párok örülnek egymás sikereinek és megosztják egymással .
2014. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem természetes, de engem nagyon tud ösztönözni.
2014. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 id. Géber Péter ***** válasza:
44%
Te nem vagy normális!
2014. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahol szeretet van, ott bizony örülünk a másik sikerének, és nem azért mert kell, mert így tanították, mert így helyes, dehogyis... Azért mert a párod sikere, a te sikered is. Ahogy a4-es válaszoló is írja: "Csak az féltékeny mások sikereire, aki saját magát nem tartja elég sokra". A baj ott kezdődik mikor az ember el kezdi hasonlítgatni magát egy emberhez hogy ki- miben jobb és így tovább. Ebben az esetben az embernek saját mércéjével kell mérnie magát, magadhoz képest milyen vagy.
2015. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!