Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha ezt a mondatot halljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt a mondatot halljátok, "én már fogtam magamnak egy férjet" mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem, nem a 4 elemit végzett, falu végén élők szájából szokott elhangzani.

#házasság #feleség #férj fogás
2014. dec. 27. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Lusta, számító nő, aki a férfin lógva akarja leélni az életét, és nem munkával, tanulással, kitartással.


Alapvetően a tipikus kur*va.

2014. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Viccesen talan elfogadhato.

De ha komolyan gondolja, akkor egy szamito szuka.

De meg egyszer, szovegkornyezettol is fugg ez a kijelentes.

2014. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
én olyan nőre asszociálok, aki nem azért van a férjével, mert szereti, hanem csak keresett magának valakit, akitől viszonylag biztos hátteret remél.
2014. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én arra gondolok, hogy az a nő aki ilyet mond, nagyon kevés az önbizalma.
2014. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Legtöbbször azzal összefüggésben hangzik el, hogy minek kellene nekem az alakommal törődni, külsőmmel foglalkozni, hisz "én már fogtam magamnak egy férjet." Legutóbb egy jó 30-as hölgy szájából hallottam, aki gyermekeink szellemi fejlődését igyekszik elősegíteni.
2014. dec. 27. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Viccelődve is mond ilyet az ember vagy még ennél ütősebbet is. Nem mindegy hogy milyen helyzetben hangzik el, de ez minden szóra érvényes. Nem lehet általánosságban beszélni.
2014. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
nem kell feltétlen számító nőre gondolni ilyenkor, olyan is mondhatja,aki sokáig várt az igazira és végtelenül boldog hogy végül sikerült neki"kifogni" egyet, én legalábbis ebben az esetben mondanám így ki.
2014. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Amikor ezt a mondatot hallom, mindig megjelenik előttem egy kép, hogy egy ronda hárpia lasszóval befogta a férfit, és éppen cibálja maga felé, a pasi meg menekülne, de nem tud :D Vizuális típus vagyok, na :D Amúgy elég szerencsétlen kifejezés valóban, véletlenül sem úgy hangzik, mintha a férfi önszántából lenne a feleségével, még akkor sem, ha egyébként nincs ilyen mögöttes tartalma.

N26

2014. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dagadt:D Azok előszeretettel "fognak" pasikat, pláne ha nős az illető.....
2015. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!