Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miben változott a házastársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változott a házastársatok a gyerekvállalás után?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem csak előnyére változott a gyerekünk születése után. Neki nem voltak szerencsére női hormonjai. Még szebb, kedvesebb lett a számomra.
2014. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

bár nem a férjem

de a lehető legrosszabbat

kiderült h csak kirakatnak kell a gyerek és a nő

mondjuk azóta már lapát van neki :-D

2014. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben. Gondolkodom, de tényleg nem jut eszembe semmi, amiben változott volna. Előtte is gondoskodó, figyelmes típus volt,m ost is az.
2014. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb lett, egyre tàvolabb lök magatol.
2014. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Lustább lett. Az alatt kényelmesedett el amíg otthon voltam a gyerekekkel. Előtte együtt csináltunk mindent, segített.

Amikor otthon voltam a kicsikkel én csináltam minden háztartási munkát, nem kellett bevonnom semmibe, mert egyedül is elbírtam. Akkor megszokta a jót. Amikor visszamentem dolgozni és ugyanúgy lehúztam a napi robotot, néha még többet mint ő, ő ezután is csak hazament és várta a főtt kaját meg a rendezett otthont. A "beszéljétek meg" semmit se ért, kértem, könyörögtem, érveltem, utasítottam, stb, minden volt az évek alatt, de semmi sem használt. Még ő volt felháborodva amikor kitettem a szűrét a lakásomból.

2014. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom csak a gyereknek él azóta. Persze zaklatom, hogy legyen újra magánéletünk is...(most már azért 2-3 hetente van 1 szex...)

20 hónapos a gyermek, de a lábát egyszer nem borotválta le a párom, inkább nyaralás alatt ő nem fürdött nyilvános helyen és hosszú nadrágban volt.

Pedig előtte igényes,sportos nő volt.

Remélem ha újra dolgozni kezd ez változni fog. Ja és minden szabadidőmet vele és a kicsivel töltöm, mielőtt a többi hölgy dobálni kezd. Igaz házimunkát kevesebbet csinálok, de a párom nem engedi, azt mondja az jobban kikapcsolja, hogy addig én a gyermekkel játszom aki teljesen Anyafüggő már. 37/F

2014. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem még lelkesebben jön haza, még többet tesz itthon, és még jobban szeret, mióta van gyermekünk. Sőt, akar még egyet :)
2014. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjem nagyon lelkes lett. Sokkal figyelmesebb, többet segít, és a kisfiúnkkal is rengeteget foglalkozik.

A szülés utáni első hónapokban rengeteget udvarolt, bátorított, amikor nem tetszett az alakom. Biztosított lehetőséget, hogy elmehessek sportolni.

Ő azt mondja, dögösebb lettem. Igyekszem csinos lenni itthon is, és az utcán is, hogy büszke lehessen rám. :)

2014. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elvesztettem a férjemet a gyerek születésével. :( Miután megszületett a gyereke, sosem volt otthon, nem beszélt velem, kizárt a terveiből, kifordult magából. Otthon nagyon sokat segített az utolsó percig, amíg együtt éltünk, de férfi és nő, férj és feleség megszűntünk lenni. Pedig zaklattam, hogy szexeljünk, naponta mondtam neki, hogy mennyire szeretem testét, lelkét, mennyire hiányzik nekem az együtt töltött idő, stb. :(
2014. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én Férjem is gyökeresen megváltozott a gyerek születése óta. Egyrészt előjött az apai ösztön ami nagyon jó, sokat foglalkozott, foglalkozik a gyerekkel a mai napig (4 éves). Viszont úgy gondolom a túlzott féltés miatt engem teljesen elnyom. Sosem leszek jó anyja a gyereknek es mindig mindent o fog tudni jobban csinálni a gyerekkel. Mindezt úgy, h a munkája miatt én 3x annyi időt töltök a gyerekkel, mint ő. :(
2014. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!