Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért választanak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választanak a nők gyerekes pasit, ha utána meg rinyálnak a gyerek/ek miatt?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom nem tudom megérteni. A közeli rokonságban is volt ilyen. Hatalmas szerelem, így meg úgy elfogadom a gyerekével együtt, lett közös gyerek is de a "hozott" gyerekét sohasem tudta megszokni. Mert az milyen neveletlen/hisztis/rosszul neveli az anyja/lepasszolja stb. És ez még egy enyhe példa volt.

De itt amiket olvasok....az új feleség kitér a hitéből, ha bármi miatt az ex feleség lepasszolja a gyereket hozzájuk és keresztbe tesz az ő programjaiknak (akár akaratlanul is). Olvastam olyat, hogy az új feleség nem akarta, hogy a gyerek hozzájuk költözzön míg anyuka külföldön dolgozik, mert hát az ő lakásukban kell a hely az ő "hozott" gyerekeinek. Ja meg a kedvencem, új feleség nem tudta elfogadni, hogy nagyi az exnek adta a lakását hogy az unokáival tudjon benne lakni. Egy csomó kérdés van a gyerektartás csökkentéséről mert hát van már közös gyerek is. De még ennél cifrább példák is vannak.

Komolyan kérdezem féltékeny, rosszindulatú új feleségek. Mi a fenének választotok gyerekes pasit, ha képtelenek vagytok együttműködni a régi feleséggel? Nem fogjátok fel, hogy nem csak gyerektartás fizetéséből áll a gyerek? Hogy apukának innetől kettős élete lesz és a régi gyerek mindig is a részese lesz? Nem tudjátok elfogadni, hogy sohasem tudja kizárni az exet az életéből?



#ex #feleség #gyerekes pasi
2014. dec. 30. 10:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volna korábbi kérdéseket olvasgatni, mert ezt a kérdést már rengetegszer, rengetegen feltették.
2014. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

Ez még akkor különösen érdekes, a csaj úgy kezd ki a pasival, hogy az még nős és kisgyerekes apa. Sikerül elszeretni az asszonytól, és elégedetten hátradől.

Aztán meg egy életen át háborog, hogy ott vannak a gyerekek az előző házasságából.


Bizony: egy elvált, gyerekes apa nem egyenlő egy gyerektelen agglegénnyel, még akkor sem, ha már évek óta független. Ugyanúgy viszi a gyereket az új kapcsolatba, mint ez elvált feleséget, csak nála kevesebb időt töltenek.


Csak sok buta liba ezt nem tudja felfogni, mert "úgyis az anyjával van a gyerek".

2014. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
mert az emberek nagy része iszonyatosan buta.
2014. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Igen 1-es, rengetegszer feltették. Ugyanúgy ahogyan a "miért passzolja le hozzánk a gyerekeket az ex" és hasonló kérdéseket is.


Örülnék, ha egy ilyen új feleség felvállalná magát (és a lepontozásokat) és nyilatkozna, hogy mégis hogy képzelte el az életet és miért nem tud megbékélni a gyerekekkel.

2014. dec. 30. 10:48
 5/31 anonim ***** válasza:
45%
Mert először a lukuk után mennek :D aztán rájönnek a szex és a helyes férfi nem minden!
2014. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
Ha már más nem akad nekik!
2014. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem eleinte tényleg azt hiszik menni fog, de egy gyerek rengeteg olyan dolgot csinál, ami gond a szülőnek, még az édes szülőnek is, nemhogy a mostoháknak. Aztán mikor már benne vannak, és rájönnek, hogy ez nehéz lesz, nincs túl sok választásuk. Pedig felnőttként nekik kéne érettebben viselkedni egy ilyen helyzetben nem folyton a gyereket kritizálni. Nekünk is a tesóimmal két "remek" mostohaszülőnk volt, tapasztalatból mondom. Minden elismerésem annak, aki mostohaszülőként képes sajátjaként szeretni a kapott gyereket, láttam már ilyet, de ez a kevesebb. Szerintem ezért kell nagyon megfontolni a válást, a gyerekek nagyon megsínylik, csak akkor robbantsunk egy családot ha igazán baj van. A "jaj hirtelen úgy beleszerettem valakibe", szerintem elég gyenge érv.
2014. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Mert szerelmesek és nem gondolnak komolyan bele a dolgokba, csak a szívükre hallgatnak, az eszükre nem. Illetve lehet, hogy az elején még nincsenek problémák a gyerek, ex miatt, csak később alakulnak ki, amikor már komolyra fordult a dolog.
2014. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

Mások nevében nem beszélhetek, a saját példámat tudom megosztani veletek:


Összeismerkedtünk a férjemmel, tudtam hogy van gyereke. Amikor komolyabbra fordult a kapcsolatunk, akkor mutatta be nekem a lányát. Négy éves volt, egy kis tünemény, imádtam. Mégis honnan kellett volna előre tudnom, hogy később bizony lesznek vele viselkedésbeli problémák? Akkor még kis cuki volt, de ahogy nőtt, és ahogy az anyja egyre tömte a fejét hülyeségekkel, úgy változott. Mára hét éves múlt, és mivel az anyja azzal igyekezett kompenzálni a gyereknél, hogy apának "új nője" van, hogy mindent megengedett neki, így tökéletesen el lett kényeztetve. Mára ott tartunk, hogy üvöltve hisztizik, ha valamilyen kérésére nemet mondunk, mert hát "anyánál nekem minden szabad", nem hajlandó enni, ha nem engedjük neki, hogy a tévé előtt vacsorázzon a kanapén, elvárná, hogy minden hétvégén, amikor jön hozzánk, valami drága ajándékot kapjon. Szokott kapni csokit vagy apró játékot, de azt falhoz vágja, mert "nem került apának sok pénzébe", stb.

És nem tölt velünk annyi időt, hogy nevelni tudjuk. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem a gyerek hibája, hanem az anyjáé, de akkor is az a helyzet, hogy nem tudom őt őszintén szeretni. És tegye mindenki a szívére a kezét, ti szeretnétek egy önző, követelőző kis hisztigépet, akit esélyetek sincs megváltoztatni? Elfogadom a létezését, elfogadom, hogy mindig fontosabb lesz a férjemnek, mint én (és ez így is van rendjén), de nem tudom sajátomként szeretni, és nem tudom tökéletesnek látni, nem tudom mosolyogva nézni, hogy "milyen kis édes, amikor hisztériázik". Ettől nem tartom magam sem rossz embernek, sem pedig gonosz mostohának.

Nyilván, ha négy éves korában ezt előre látom, amikor még egy falat kis tünemény volt, akkor nem megyek bele a kapcsolatba.

2014. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Gondolj bele, amikor anyánál marad a gyerek, és anyának lesz új pasija, az a gyerek minden napjának a része lesz. És így ugyanolyan joga van nevelni, rászólni, stb.


Az apa új párjának meg mindig kuss a neve. Nem szabad nevelnie, nem szabad rászólnia, mindent le kell nyelnie. Különben ő a gonosz mostoha.

2014. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!