Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire változott meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változott meg a gyerek születése utána a házasságotok? Mennyi időtök jut egymásra?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, közeledtetek egymáshoz inkább, vagy eltávolodtatok, és mi az oka?....
2013. okt. 12. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
A házasságunk nem változott meg, a gyerek születése előtt is jó volt és most is az. Jóval több időnk jut egymásra, mert most itthon vagyok (14 hónapos a kislányunk).
2013. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is minden változatlan :) 4 hós a kicsi Mondjuk hozzáteszem nagyon jó alvó így este 8 után már tényleg azt csinálunk amit akarunk.
2013. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
én az ilyen kérdésekkel nem tudok mit kezdeni. Mitől lenne kevesebb időnk? Attól, hogy többen vagyunk? Amit eddig kettesben csináltunk, azt most hármasbsn. Nem kell a gyerekkrl aludni és akkor az éjszakai édeskettes sem gond.
2013. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor minek válaszolsz? Mitől lenne kevesebb időnk? Mondjuk, hogy kevesebb a pénz, ezért több műszakban kell dolgozni, hogy a gyerek velünk alszik, hogy a párom késő este ér, gyakorlatilag aludni haza, és még sorolhatnám...Mitől mástól szerinted , mert 11 -ig alszok ő meg 12-ig és elkerüljük egymást?Én meg ezzel a válasszal nem tudok mit kezdeni...
2013. okt. 17. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyereknek miért kell a szülőkkel aludni? Ezt sose értettem meg...Aztán meg sok nő csodálkozik, hogy a kevés szex miatt feszültség van...
2013. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, ezt teljesen felesleges bőven kifejtenem,úgy gondolom! Csak a párhuzamot nem értem én meg az ilyen válaszokban-ágy=sex? Máshol, máskor nem is lehet ugye? Mi alvásra használjuk az ágyat, és nincs annál jobb mint a gyerekkel,az illata, az a nyugalom, mikor simogatja az arcom, és mosolyogva ébreszt...!Nálunk nyugaton divat csak ez, hogy kipateroljuk csóró gyereket, más kultúrákban ez vicces...
2013. okt. 18. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!