Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy és milyen irányba változo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és milyen irányba változott meg a kapcsolatod/házasságod a gyerek (ek) után?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Még jobban szerettük egymást. Nálunk nem voltak női hormonok, zsírtól csöpögő haj és ápolatlan külső. Nő és férfi maradtunk a gyerek mellett is.
2014. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Évekig állandó kialvatlansággal küzdöttünk és ez azért rányomta a bélyegét mindenre. De ezt is túléltük.
2014. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, miért kellett kettest lepontozni, a fáradtság átmenetileg a mi kapcsolatunkra is ranyomta a bélyegét. De most már jobb, szikla szilárd a kapcsolatunk, de ehhez kellett a férjem türelme és hűsége. A kialvatlanság belőlem a legrosszabb formát hozta ki, és azóta is büszke vagyok, hogy olyan férjem van, aki mindenben így kitartott mellettem.
2014. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is megerősödött. :) Nem azonnal, volt, hogy nehéz volt, de ez nem annyira a kapcsolatunkon érződött, inkább csak a türelmünk és erőnk fogyott el hamarabb. Egymást mindig nagyon szerettük. De most egy évvel a babánk születése után jobb a kapcsolatunk, mint valaha. Betonbiztosnak érzem. De el tudom képzelni, hogy vannak gyenge alapokon álló kapcsolatok, amiket tönkretesz egy baba érkezése, mert kihívás azért volt bőven! :)
2014. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!