Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Szoval adva van egy oke hazassag, nem jo, nem rossz hanem oke. A ferjed FOLYAMATOSAN azt hiszi, hogy igaza van, most is ugy gondolja, hogy en rontottam el valamit mikozben.


Normalis hangnem kerdeztem, h "mibol gondolod h en rontottam el. Mert konkretan hozza se nyultam".


Erre total kikelt magabol es itt uvoltozott, h en mennyire nem tisztelem ot, meg hogy kerdezhetek ilyet, meg miert rajta vezetem le ha en hibaztam, meg egyebkent is hogy lehetek ilyen....es meg sem szolalok, csak hallgatom, mert egy elmebeteg.


Komolyan ezek az emberek nem normalisak es nem tudom, hogy hogy kezeljem.Persze, nem allok le veszekedni sot bocsanatot is kertem de egyreszt tudja h nem gondolom komolyan, masreszt pedig legszivesebben orditanek vele mert italom ha valaki ogy beszel a masikkal.


Egyebkent ez nem mindennapos, es pont ez a zavaro, mert ha mindennapos lenne mar elhagytam volna, de igy ez nem tunik logikus dontesnek.Szoval ti hogy reagaltok ilyen helyzetekben?Hogy lehet ilyen embereket kezelni?


Koszi a valaszokat



2014. dec. 31. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egymást választottátok.
2014. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megvárná, h erre


Normalis hangnem kerdeztem, h "mibol gondolod h en rontottam el. Mert konkretan hozza se nyultam".


válaszoljon, a hisztizés helyett.

Így egyértelmű lenne, h te hozzá sem nyúltál.


Ezután elmondanám, hogy rosszul esett a viselkedése, nem történt tragédia.

2014. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es Mindig normalisan es nagyon higgadtan beszelek vele meg akkor is amikor legszivesebben uvoltenek.


Utana mondtam neki, hogy semmi drama nem tortent es lepjunk tovabb, de nem o tovabb orditozott.Egyszeruen kifogytam az oteletekbol, jelenleg az van, hogy nem szolunk egymashoz es ugy tunik, h elment aludni:-)))


Halllellujah:-))


Ebben az a legnagyobb gond, hogy ezzel a problema maga nem oldodott meg csak a helyzet lett kezelve (inkabb letudva).

2014. dec. 31. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs férjem, mivel hapsi vagyok, de nekem eszembe nem jutna üvöltözni avval, akit szeretek. Tehetne bármit a kacataimmal.

Lehet, itt a gond.

Bár eleve olyan nőt nem is választanék, akinél látszik, hogy megvan a lehetőség, hogy felbosszant.

2015. jan. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A ferjed FOLYAMATOSAN azt hiszi, hogy igaza van, most is ugy gondolja, hogy en rontottam el valamit mikozben."


Most akkor ez kivételes veszekedés volt, vagy folyton ilyen tapló? Nem mindegy.

2015. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem ilyen a ferjem..

Én amikor elkezdi, akkor felállnék,

" szólj ha befejezted, és beszélhetünk kulturált emberek módjára!"


És otthagynám.

2015. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!