Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik valószínűleg már sosem házasodnak meg, de akartak volna? Mondjuk 25-30 felettiekre gondolok. Hogy viselitek, és mikor fogadtátok el?

Figyelt kérdés

Én nem tudok már szerelmes lenni többé, a férfiakat nem tudom már emberként kezelni (mármint potenciális szerelmi partnerként), de olyan nehéz elfogadni, hogy nem lesz gyerekem és egyedül maradok. Szerettem volna rátalálni arra az emberre, akivel családunk lehet.


Az utóbbi 2 évben nem is találkoztam normális pasival (nyilván barátilag igen, de ilyen korban az értelmesek már foglaltak), olyannal sem, aki felvillantotta volna bennem a lámpát a bensőjével.


Az hozzátartozik, hogy nehéz velem kicsit: nagy karriert futottam be, és ettől megijednek a fiúk, és eleve kevesebből tudok válogatni, és ugye az idő is csak telik.


Szóval, vénlányok, ti hogy fogadtátok el? És mivel kompenzáltok? Van egy kutyám, vegyék még valami állatot? (Barátaim vannak, családom van, lakótársam van, de mégis nehéz.)


28N



2014. júl. 25. 07:47
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
78%

Ne aggódj, ismerek olyat aki most ment férjhez, és 37 éves! Az indok az volt, hogy most találta meg az igazit!


De ismerek olyan 30 éves nőt is, aki teng-leng, nem találja helyét a világban, és megfelelő párt sem talál!


De hogy ne csüggedj, még egy pozitív példa: ismerek egy hölgyet, aki 40 körül ment férjhez és most boldog családanya 2 kislány mellett!


Úgyhogy fel a fejjel, nincs semmi veszve! :)


21L

2014. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekhez nem kell feltétlenül házasnak lenni. Én 10 évig vártam a házasságra, nem jött össze, de azért a gyerekről nem mondtam le. Egy pasi miatt se tenném. Apával együtt vagyunk immár 14 éve, imádjuk a gyerekünket, tervezünk még egyet, és talán egyszer össze is házasodunk majd.
2014. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
96%

Első vagyok,


még annyi, hogy ne vénlányként kezeld magad, mert nagyon is fiatal vagy, a fiatalság sugározzon rólad a pasik körében, ne a vénség!

2014. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
91%

28 éves vagy.. Sokan 30 felett házasodnak..

Én 30 vagyok még nem házas. Van párom, de sajnos az esküvő csak álom. A fél család alkoholista láttam, hogy viselkedtek az unokatesoim esküvőin. Köszönöm nem kérek belőle. Az álom elemenni egy egzotikus szigetre és ott kettesben összeházasodni. Ha nem jönn össze rá a pénz akkor ha születik gyerek, bemegyünk a házaságkötőbe és vendégek nélkül összeházasodunk.

2014. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%

Az anyukám 35 éveesen ismerte meg aput, 1 évre rá összeházasodtak, 37 évesen szült engem, 40 évesen a tesómat.....

28 évesen hogy lehet ilyet mondani, hogy vénlány? ... Nyilván az a probléma, hogy annak tartod magad.

2014. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%

Én Veled egyidős vagyok Kérdező, és először borzalmas volt látni, hogy a korombeliek közül már sokan 21-22 évesen megházasodtak, többeknél már a 2. vagy a 3. gyerek is jön. Arra gondoltam hogy b.assza meg, és velem mi lesz?! Két komoly kapcsolatom volt eddig, de mindkettő szakítással végződött, az egyik 5, a másik 4 évig tartott. Mindkét esetben azért ért véget a dolog, mert a barátaim még csajozni akartak. Aztán észrevettem, hogy azok az ismerősök, volt iskolatársak, akik anno nagy hévvel házasodtak, majdnem mind válnak éppen.

Belegondoltam, ha a két komoly barátom közül elvett volna valamelyik, lehet én is így járok.

Közben persze változtak az én gondolataim is, úgy érzem, hogy nem kell papír. A szüleim 31 éve vannak együtt, de nincsenek összeházasodva.

A legutóbbi kapcsolatom 2012 őszén ért véget, és nem görcsölök, hogy hú de jó lenne már egy pasi, élvezem az egyedüllét előnyeit. Ha majd jön az Igazi, azt érezni fogom, de a papírhoz akkor sem fogok ragaszkodni.


Van egy cicám, aki 18 éves, vele élek és egyelőre nagyon jól megvagyok egyedül is. :D


Semmiről nem vagy lekésve kedves Kérdező. Rengeteg olyan embert ismerek, aki 35-40 év közötti és még ők sem találták meg a párjukat. Férfiak és nők egyaránt vannak közöttük.


28/L

2014. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
67%

Jesszus, nem csoda ha nincs pasid, már bocsánat... 28 évesen fiatal nő vagy, előtted még az egész élet és vénlányként kezeled magad. Járj szórakozni, ismerkedj, ne azt várd hogy mindig a pasik keressenek téged, udvaroljanak körbe.

Én is 28 évesen találtam meg az igazit, ráadásul a tökéleteset, amiről azt hittem nem létezhet. Házasodni én még ugyan nem akarok, de majd annak is eljön az ideje. A gyerekek meg szintén ráérnek még, én fiatalnak érzem magam 30+ évesen is ehhez.

Szerintem aki párt akar az ne 10 macskát, 20 kutyát tartson, hanem ismerkedjen sokat, járjon el mindenfelé... otthon ülve sose lesz senkid, ez egyértelmű.

2014. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
62%
Az egyik barátnőm 26 éves és még szűz. Nem volt még kapcsolata, mert eddig a tanulással foglalkozott, nem a férfiakkal, így ha volt is, aki megkörnyékezte, fel se tűnt neki. És rendületlenül álmodozik arról, hogy megismerkedik valakivel, aki elveszi és gyerekei lesznek. Szerintem 28 évesen fiatal vagy, 35-ig nem kell pánikolni gyerek téren, de orvosi segítséggel, még utána is lehet babád, sőt, könnyen lehet, hogy spontán összejön.
2014. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
95%

Haha, akkor leírom az én sztorimat!

Volt egy idióta pasim, nem voltunk sokat együtt, mert màr a puszta jelenléte kiborított egy idő után!

Mikor végre kidobtam (nem volt egyszerű, mert zaklatott rendesen) azt mondtam, hogy inkább megdöglök egyedül, de még egyszer ilyen selejttel nem jövök össze!

Aztán másnap megismertem a férjemet! :-)

Ennek már 8 éve!

2014. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
83%
28 évesen szerinted miről vagy lemaradva? Férjem unokatesója 39 évesen ment férjhez és nagyon szépen élnek azóta is.
2014. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!