Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltartott nőnek semmihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott nőnek semmihez sincs joga?

Figyelt kérdés

Itt olvasni folyton, hogy a háztartásbeli nők és a munkanélküliek mennyivel kevesebbet érnek dolgozó társaiknál, meg hogy nincs joguk a férjük pénzéhez.

Itt már olyan válaszokkal is találkozni, hogy egyen kevesebbet, meg hogy jut eszébe kozmetikumokra (sampon és tusfürdő) költeni?


Tényleg olyan lenézendő, ha valaki nem önszántából kukul otthon, hanem munkát keres vagy netán tanul, és ellátja az egész háztartást?


2015. jan. 6. 22:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem lenézendő,csak sokan irigylik őket,főleg ha a férjüknek van pénze.
2015. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Á, hagyd már! Itt az élő fába is belekötnek egyesek.

Ez családon belüli döntés, senki másnak semmi köze hozzá.

2015. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

22:06


Igy igaz,ahogyan irod!

2015. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Most arról az eltartott lányról van szó, aki az eleve keveset kereső barátja nyakán él, és nem hajlandó azt enni, mint a másik, és havi 30.000 zsebpénzt követel magának, mert az jár, úgy, hogy a barátja szerint is rá megy el a legtöbb pénz?


Szerintem nincs alapvetően baj a munkanélküliséggel, ha igyekszik az ember munkát találni, a tanulókról az a véleményem, hogy nem muszáj külön élni, ha nem tudják eltartani magukat, a HTB-ség meg nyilván közös megegyezés, de akkor ne sírjon a szája, hogy nem jut x összeg havonta kozmetikumra meg ruhára, hanem örüljön, hogy nem dolgozik.


Csak azt nem bírom, amikor szerintük nekik ez meg az "jár" a nagy büdös semmiért cserébe, mert az, hogy napi fél órát takarít, az nem egy nagy tudomány.


A kisgyerekes anyukákat meg légyszi ne keverjük ide.

2015. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan, ne idegeskedj, itt tényleg még az élőfába is belekötnek. Plusz a többség megfigyelésem szerint tini válaszadó. Én azon gondolkoztam, hogy azt kérdezem meg az oktalanul leszavazoktól, hogy ugyan mire jó ez nekik, de totál felesleges így tennem.
2015. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

Van joguk a férjük pénzéhez. Legalábbis nálunk így van. Az hogy nem dolgoznak, jóval nagyobb stressz kerül le a vállaikról, vezetik a háztartást, legfontosabb kérdésekben mindkét fél dönt ( habár a férfi pénzéről van szó).


Bár igaz hogy vannak irigyek (hol nincsenek?) Pl. Volt aki úgy kérdezte meg, hogy " mi a szrt csinálnak otthon?" Na ettől jót röhögtem.


Pl. Ha a muter nem dolgozik, akkor patyolattiszta és rumlimentes házba lépsz (nem kell várni a tavaszi nagyt-ig :D). Meg ugye az otthoni finom kaja hmmmmm.. jobb mint mekiben vagy burgerben dekkolni.


Persze van olyan akinek még ez sem adatik meg. Nemrég egyik osztálytársam mondta hogy futàros kajákból él. Hát egészségre!

2015. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

"csak sokan irigylik őket,főleg ha a férjüknek van pénze."


Olyan megértő itt mindenki, ha egy pasasnak a pénzén el lehet lébecolni otthon mindenféle kamu-kifogásokkal.

Viszont ha egy férfi marad otthon akár csak egy rövid ideig, itt már minden nő hőbörög, hogy "miért tartod el?", "rúgd ki", "válj el", "menekülj"...stb...

2015. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
En amikor iskolába jártam,a barátnõm anyukája nem dolgozott.Meghivott hozzájuk és az anyukája finom ebéddel várta hza.Nagyon jól emlékszem az otthonos,szilvásgombóc illatra, még most is.Engem senki nem várt otthon,sõt még meleg vacsora sem volt,mert az anyám dolgozott.A végén már nekem kellett otthon mindent csinálnom,14 éves koromban már kezdtem ismerkedni a konyhával.
2015. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%
7: ez egyáltalán nem igaz, én nem rég jártam hasonló topikba, ahol a férj volt perpill eltartott, és többségében a kutya se piszkálta őt emiatt. Persze egy-két idióta, kötekedő mindenhová betéved, ide is befog megnyugodhatsz, de azok miatt miért általánosítasz?!
2015. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem becsülendő dolog a HTB-ség, feláldozza a nő magát a családjáért.. én dolgozom, de igen elgondolkodtató, h feladom a karrieremet és a munkahelyi kapcsolataimat a kupis férjért meg a hálátlan kölykökért?

Persze ironikus akartam lenni..

le a kalappal az ilyen családanyák előtt, persze nem azokra gondolok akik lepasszolják a mamára a gyereket és nyomják a netes játékot... hanem aki főz, bevásárol , takarít.. mindenki támasza. A gyerek is akkor normális ha foglalkoznak vele, igényelnék.


A gúnyos pasi válaszok meg olyan pasiktól jönnek akik olyan szerencsétlenek h nem bírnák eltartani az asszonyt. Inkább ők ülnének otthon... de az tényleg ülés lenne. Önző, kicsinyes alakok.

2015. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!