Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehetséges az, hogy 6-10 éves házasságban a férj szerelembe essen egy másik nőbe, anélkül, hogy feladna érte mindent a család miatt?

Figyelt kérdés
volt ilyen ismerősötök?

2015. jan. 9. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Az ember nem tudja kontrollálni az érzelmeit. Mindenkivel előfordul, hogy jön valaki, aki megszédíti, akibe kicsit belebolondul. De egy ilyen szerelem sem ér annyit (ideális esetben), hogy az ember feladja a családját, a házastársát, akivel hosszú évek óta együtt van jóban-rosszban, és akinek örök hűséget esküdött, sem a gyerekeit, hogy majd hétvégi apuka legyen, és egy vadidegen pasi (a feleség jövendőbelije) nevelje őket, sem a lakást, amiért ő is megdolgozott.
2015. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, abszolút, de nem csak a férj, a feleség is. Az ember érzelmi változnak, a szerelmek jönnek, mennek, a hormonok dolgoznak, de ez nem azt jelenti, hogy a férjjel szemben elmúlnak, másrészt azért marad annyi ész, hogy nem dobunk oda mindent 1-2 év szerelemért, ami úgyis elmúlik.

Én épp az ellenkezőjét nem értem, ha valaki feladja a családi életét, ezért.

2015. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik ilyen, de ha megvan a magához való esze akkor tudhatja, hogy valószínűleg ez sem örökre szól és egy fellángoló érzelem miatt nem helyes dolog romba dönteni a családja életét. Hülye aki pusztán a szerelemre épít egy kapcsolatot, meg kell várni, hogy kicsit elüljön a "rózsaszín köd" és megtapasztalni milyen anélkül együtt élni a társunkkal! A kérdés már csak az, hogy ha bármi oknál fogva is kiderül a dolog akkor a feleség, hogy fogadja.
2015. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A szerelem túlèrtekelt..
2015. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Nem jó.
2015. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ez nem igzi szerelem, csak fellángolás.
2015. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
26%

Ez is igazi szerelem, csak rosszkor, olyankor, amikor már az ember foglalt.

Szóval igen, lehetséges, nagyonis az.

2015. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, nekem 20 éves kapcsolatom ment rá......
2015. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehetséges. A szerelmet, a házasságot ugyanis ápolni kell. Ennek hiányában elsorvad, meghal. Aztán ha az ember magába néz, és csak a helyét, az ürességet látja, feltámad benne a vágy a régi nagy érzések, nagy csodák után. S ha ebbe a hangulatába betoppan egy érdekes nő, kész a katasztrófa.
2015. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!