Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Naponta vagy kétnaponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta vagy kétnaponta vagytok együtt? Miota vagytok házasok? én most vezettem be hogy kétnaponta legyünk együtt. ö 33 én 30 és Holnap lesz 8 éve hogy együtt vagyunk!

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

"én most vezettem be hogy kétnaponta legyünk együtt"


Hánytól hányig, milyen pozícióban és melyikőtöknek hányszor lehet jó? Ezek is fontos kitételek.

2015. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kedvünk van. Ez nem valamilyen kötelesség, amit időhöz kell kötni.
2015. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Egyéb lehetőség nincs? :D Csak naponta,két naponta?

Amúgy akkor amikor kedvünk van...

2015. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj! Ez most komoly? Bevezetted?
2015. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1.


Ugyanez ugrott be..


:D


Változő, nem tudom így megmondani, minden nap nem, de nem is kétnaponta, amikor van időnk kedvünk, alkalmunk...stb

Van hogy minden nap, van, hogy 3 napig nem van, hogy minden másnap...


6 éve vagyunk együtt, 5 éve élünk együtt,


27, 28 évesek vagyunk

És nem vezetünk be semmit, a spontaneitás hívei vagyunk

2015. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi szombaton tíztől fél tizenegyig és csörög az óra, ha letelt. Akkor nincs tovább. Majd a jövő héten. Rend és fegyelem mindennek az alapja.
2015. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Janka néni ***** válasza:
98%

Bevezetted?

És ha szépen pitizik lesz egy extra is havonta?

Te diktálod, hogy mikor vagytok együtt? Remélem a te általad bevezetett minden második nap, neki nem lesz kedve hozzá, aztán hoppon is maradtál.

Közel 20 évi házasság alatt nálunk változó volt a gyakoriság. (a naponta többtől a heti egyig és ez nem az idő múlásával változott, hanem hol így hol úgy.) Az időbeliség helyett a minőségre próbálj még bevezetni valamit!

2015. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem is lenne kedvem naponta, kétnaponta. Huszas éveim elején még oké volt. Mostanában ezer dolgom van, szeretem a szexet, de nem fogom naponta csinálni, főleg nem kötelességből. Szerintem optimális a heti 1-2. Nálunk nincs annyi egyébként.
2015. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

ezt a bevezetést hogy érted? beírod a határidőnaplódba? bekarikázod a naptárba? csak páros napokon? vagy csak páratlanokon?

És ha szerdán volt, csütörtökön juszt sem, mégha kívánjátok is? Ha meg nem, pénteken akkor is kötelező?

2015. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszünk minden másnap együtt lenni,de csak mert szeretnénk,nem azért, mert elő van írva.Nyáron leszünk 18 éves házasok,38N
2015. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!