Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van valaki aki megcsalta már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki megcsalta már a párját?

Figyelt kérdés

Volt rá példa hogy félre léptél?Vagy rendszeresen?

Feleséged?Férjed megcsaltad?


2015. jan. 10. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Kerdoivezel?

igen. egyszer de az eltartott egy darbig.

masok helyett is kuldok valaszt:

2. igen 3-szor

3. igen velem csaltak meg sokszor

2015. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ha odáig eljutnék, hogy nem akarok már vele élni, otthagynám. Nem tudnék a szemébe nézni.
2015. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Meg nem, de engem mar csaltak meg.

Ferfi vagyok

2015. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

A gyakorin???

Még szép, h senki:D

Egyébként sokszor voltam már szerető.

F/28

2015. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van.

Mennyiben segít, a milyen problémádon?

2015. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de akkor még nem tudtam, hogy épp azt teszem.

Együtt éltünk, majd mosolyszünet volt, és én elköltöztem.

Nem mondtunk ki semmit, de nekem az volt az egyértelmű, hogy vége van.

Szörnyen rosszul viseltem, barátnőkkel folyamatosan feljártunk, ittunk, cigiztünk, majd oda lukadtam ki, hogy az egyik legjobb barátommal összefeküdtem, többször is.

Később rájöttem, hogy ez így nem működik, mert még mindig az életem adnám a volt páromért, és már épp le akartam építeni, mikor a barát kivágta maga alatt a fát, hazudott.

Végül összejöttem az exemmel újra, amikor is kiderült, hogy nem is az exem, mert szerinte nem szakítottunk (valóban nem mondtuk ki), csak szüneteltünk. Tehát az ő értelmezésében megcsaltam. Megértette később az én szemszögemet is, de attól én még a mai napig nagy bűntudatot érzek emiatt.

2015. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem csaltam meg senkit.

Engem megcsalt a mostani párom.

Szerető az voltam.

2015. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen. Nem volt a férjem, de 3 éve voltunk már együtt. A legjobb barátnőm szülinapján voltunk, ahol ott volt a közös baráti társaság is. Egy olyan sráccal keveredtem össze, akivel az életben ha 6 szót beszéltünk egymással a "muszájon" kívűl. A párom is ott volt, de a csókot nem látta. Utána kiderült, hogy egyikőnk sem akar megállni egy csóknál, de többet már nem voltam képes tenni, míg együtt voltam a párommal. Így beszüneteltettük a "viszonyt". Aztán a párommal volt egy irdatlan nagy veszekedésünk (semmi köze nem volt a másik pasihoz, róla azóta se tud egyébként)már nem nagyon működött az a kapcsolat, abban a formájában...

A szakítás után kezdtünk el összejárni a másikkal. Aztán a volt párommal úgy döntöttünk, hogy szépen lassan megpróbáljuk helyrehozni a rengeteg dolgot, amit elrontottunk. Itt tartunk most. A másik még mindig képben van, bár már vagy 3 hete nem találkoztam vele kettesben.

A volt párom tudja, hogy volt valakim, míg nem voltunk együtt, mert ennyit elmondtam neki. De nem tudja, hogy ki az. (Elég csúnya egyébként az ügy, mert mostanában a 2 férfi is jóba lett egymással...)

Még nem tudom, mi lesz a vége. Ez a kapcsolat annyira már nem tetszik sajnos... Viszont a másikkal nincs esély kapcsolatra (ez így lett megbeszélve, ő is mást szeret, olyat akit nem kaphat meg, csak barátként)

A csókok miatt, amit akkor váltottunk, mikor még volt párom, rosszul érzem magam. A többit nem bántam meg.

2015. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Engem minden eddigi barátnőm megcsalt. Én is mindegyikőjüket megcsaltam. De ezt nem mindig mondtam el nekik, és olyankor jól előadhattam a "hogy tehetted ezt" műsort. :)
2015. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És ha igen, akkor te megnyugszol?
2015. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!