Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta a párját, miért...

Aki megcsalta a párját, miért tette? megbántad? megmondtad neki?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
ellaposodott a kapcsolat 3év után, de nem feküdtem le a másik sráccal, csak a csókig jutottunk. Egyszerűen nem bírtam megtenni. Véget vetettem az egésznek, és a párom elé álltam. A megcsalást nem mondtam el neki, de megbeszéltünk mindent, kértem hogy tegyen Ő IS a kapcsolatért. Azóta boldogan élünk immár 5éve és babát szeretnénk. Sohasem fogom neki elmondani!!
2012. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nem csaltam meg a párom,soha nem is tenném. De szerintem aki megteszi az egy gyáva ember. Gyáva mert nem képes a nem működő kapcsolatát befejezni és másikat kezdeni.
2012. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Hű micsoda válaszok:) Ha már gyávaság, akkor az első az. Egyrészt, mert nehogy kipróbált volna valamit, ami kizökkenti a kapcsolatából(nyilván sosem élt igazán), másrészt meg ha valami ellaposodik, akkor az sosem volt jó kapcsolat, ott kellett volna hagyni. Mesterségesen összetartani egy kapcsolatot totál hülyeség. Ennyi erővel bárkivel együtt lehetne, ha megbeszélik azt. Röhejes...
2012. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Mert beleszerettem egy másik férfiba, aki nem nem szeretett viszont. Csak csók volt, nem feküdtem le vele.

Utána rögtön szakítottam is, de pár hét elteltével újra összejöttünk. Nem tudom, miért tettem, hülyeség volt, és utólag én sem értem magam, tök felesleges volt még egy évet eltölteni vele. Azóta már réges régen vége.

A mostani páromat nem tudnám megcsalni, hosszú évek óta vagyunk együtt, de fel se merült bennem a lehetőség, hogy megcsaljam.

2012. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

- Mert beleszerettem egy másikba, aki szintúgy viszonozta az érzéseket.

- Nem, nem bántam meg. Örülök, hogy esélyt adtam az új viszonynak. Azóta már házasok vagyunk.

- Soha nem mondtam ki konkrétan, hogy megcsaltam, de tudta jól. A megcsalás már csak egy következménye volt a nehezen működő kapcsolatnak.

2012. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Azért tettem, mert minden könyörgés ellenére boldogtalan voltam a kapcsolatomban és úgy éreztem nem számítok. Aztán jött egy srác, aki megmutatta, hogy milyen az, amikor igazán szeretnek. Gyenge voltam és annyira ki voltam éhezve a szeretetre, hogy hirtelen elborult a világ és semmi következmény nem érdekelt. 2-3 nappal később odaálltam a párom elé és elmondtam neki hogy ez és ez történt. Azt is elmeséltem neki, hogy miért gyengültem el, majd elmondtam, hogy nem kívánom vele folytatni a kapcsolatunkat. Nem a másik srác miatt, hanem mert ez az eset ráébresztett arra, hogy nem vagyok boldog mellette, többre vágyom. Még pár hónapig együtt is voltunk meg nem is, de igazából sok értelme már nem volt.
2012. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Kétszer is megcsaltam az előző párom.

Először amikor mondta, hogy költözzünk össze. Alig egy éve jártunk, fiatal egyetemista voltam, az összeköltözés gondolata nagyon megijesztett. Utána bulizni voltam, és a buli hevében történt a dolog. Igazából minden érzelem nélkül, nem volt csók, ölelés, csak szex.

Utána elmondtam neki, megbocsátotta, összeköltöztünk. Évekig boldogan éltünk.

De a végén nagyon megromlott a kapcsolatunk, viszont olyan helyzetbe kerültem, hogy egyszerűen nem szakíthattam vele. Az utolsó évben már csak egymás mellett éltünk, nekem volt egy biztos pont, neki volt ki főzzön, no meg volt rendszeres szexuális életünk. Aztán egyszer megkeresett chaten egy régi egyetemi évfolyamtársam. Rengeteget beszélgettünk, hosszú éjszakákon át (külön szobában aludtunk akkor már, hogy ne zavarjuk egymást, így semmi nem tűnt föl neki. Na nem mintha különösebben érdekelte volna, mit csinálok). Két vagy három hónap is eltelt, mire találkoztunk ezzel a régi ismerőssel, és nem sok kellett, hogy eljussunk az ágyig. Ez megadta az előző kapcsolatomnak a végső lökést, utána rögtön szakítottam.

Ezt a megcsalást nem mondtam el neki, nem láttam értelmét. Őt így is megviselte a szakítás, minek fájdítottam volna még ezzel is a szívét?


Az első megcsalást bántam. Annak nem volt semmi értelme, hülye voltam. Ezt a másodikat viszont nem bánom, mert hozzásegített ahhoz, hogy kilépjek egy már rég nem működő kapcsolatból a semmibe. (Szó szerint, mert a lakásom és a munkám is ettől függött, utána jópár hétig a levegőben lógtam, barátok fogadtak be, hogy tudjak hol lakni, amíg munkát találok és fizetést kapok, iszonyú nehéz volt. De megérte :) )

2012. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 év együttlét 4 év házasság után, én (nőként) kerestem valaki mást. Rettenetesen eléltünk egymás mellett és egyszerűen nem tudtam mi a megoldás, csak azt éreztem hogy nem így akarom leélni az életem. Az elején nagyon élveztem a másik férfi figyelmét. De azt hiszem már nem gyerekfejjel, nagyon gyorsan rájöttem, hogy soha egy kapcsolat sem lesz tökéletes.Addigra a férjem elköltözött de erről nem tudott. Elmondtam neki, erre ő is megtette dühből. Majd 2 hónap múlva tudtunk már nyugodtan és nagyon mélyen őszintén beszélgetni egymással. Nekünk szükségünk volt erre a tapasztalatra, hogy visszataláljunk egymáshoz. És azóta is boldogan élünk immár 2 év telt el azóta, és nincs az az isten amiért még egyszer megtenném, a mi kapcsolatunknak egy különös terápia volt ez.
2012. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!