Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátnőmnek nemrég volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nemrég volt az esküvője. Szerintetek megmutassam a férjének a leány búcsún készül felvételeimet?

Figyelt kérdés

#leánybúcsú #Esküvő. feleség
2015. jan. 12. 21:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19%
Akkor jól kiröhögtettétek magatokat ismét!!! Mehettek aludni. Nézzétek meg mit írtatok a vőlegény esetében! Szánalmasok vagytok. Legalább jót röhögtünk megint rajtatok.
2015. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%
A vőlegény esetében is ugyanazt írtam. Senkinek nincs joga beleugatni mások életébe. Ez nem az illető nemétől függő dolog. Én férfi vagyok. Idén lesz az esküvőm. Ha megcsalna, nem akarnám tudni. Ha lelép, azért nem mert utána nehezebben szedem össze magam mert mélyebbre taszítja az önbizalmam, ha meg velem marad azért nem mert nyilván egyszeri botlás volt és csak mérgezné a kapcsolatunkat ha tudnék róla. NEKEM jobb ha nem tudom. Ettől függetlenül nem látok rá reális esélyt, hogy ez megtörténjen és én sem csalnám meg, de ha megtenné, nem akarnám tudni.
2015. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
14%
50%-os, látom nagyon érzékeny pontra tapintottam, hűha..:D:D:D Valóban az kiabál, akinek a háza ég.. Az értékrended ismeretében köszönöm, de nem szeretném analizálni a személyiséged, isten ments! Szerintem ne raboljuk tovább egymás idejét, menj falazni az egyik félrelépő barátnődnek, hátha egyszer még szükséged lesz a viszonzásra.
2015. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
41%
24-esnek gratula! :)
2015. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem most nem a megcsalásról van szó, hanem hogy beleszólnék-e más életébe. A válaszom nem.

Az hogy ki csal meg kit, az se az én dolgom...

2015. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
53%
,,...szoljon most, vagy hallgasson mindorokke!" Hazasok, hagyd oket beken, mar keso. Miert akarod megmutatni, es milyen kepeket?
2015. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%

Ezért nem barátkozom nőkkel. Irigyek.


Szóval te irigy vagy a "barátnődre" hogy férjhez ment, vagy neked kell a pasi, és fáj hogy őt választotta helyetted. Törődj bele, és ne kavarj bele más emberek életébe. Ha a nő megcsalta, előbb utóbb a pasi rájön és ha van esze kidobja és kész.

De ne te legyél az aki ezt az egészet robbantja, mert nem tartozik rád az ő házasságuk és nincs jogod belefolyni semmilyen formában.

2015. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
43%

na szóval. 24-es rajtszámmal ki lett törölve a hozzászólásom. Mégegyszer leírom:

"személyiséged ismeretében" :-D Erről beszéltem! Nem ismersz!

2015. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy a hazai esküvőkön nincs "szóljon most vagy hallgasson örökre". Just sayin'
2015. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%
Ne mutasd meg ne ártsd bele magad a dolgukba. Nem a Te feladatod.
2015. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!