Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nemrég házasodtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemrég házasodtunk össze, és már úgy érzem, nem bírom sokáig, talán hiba volt az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24/L vagyok a férjem 29 éves.

A kapcsolatunk alapból nem volt egyszerű,sokat vitáztunk,mivel elég különbözőek vagyunk,mégis mindig visszatértünk egymáshoz.

Tudni kell a páromról,hogy elég önfejű,dacos,nem vagy nehezen meggyőzhető stb. ember,elég uralkodó típusú.

Voltak dolgok,amiket elfogadtam,hogy neki van igaza,és ami tényleg nem volt jó,akkor változtattam rajta,még ha nehéz is volt.

Sajnos sokat szenvedek nőgyógyászati betegségektől is,de mivel lelkileg is sokat vagyok padlón (mert nem támogat sohasem sem lélekben,sem betegségben), emiatt is sokat veszekszünk.Szerinte ezek kitalált dolgok...holott januárban műtöttek méhpolippal.Amúgy visszatérő problémákkal küzdök...különböző kúpok,krémek stb.Tehát nem az a megértő fajta.Mindig neki van igaza stb...

Május előtt egy picivel annyira összevesztünk,hogy szakítani akartam vele,habár már előtte 2 héttel gondolkoztam,hogy ez nekem így nem kell.

Aztán elkezdett könyörögni,hogy de szeret,mégis csak benne van a hiba stb.Az orális szexet már nem szereti csinálni,most két menszi között is csak 3szor voltunk együtt.Anno is én voltam a nagyobb éhségű,de sokszor van olyan,hogy két hétig sem nyúl úgy hozzám.Amikor viszont együtt vagyunk,teljesen olyan,mintha tényleg szeretne.

Jár mindenkinek az esély,hogy megváltozzon.

Júliusban összeházasodtunk,és most megint ugyanaz a helyzet.Ráadásul anyagilag se vagyunk most túl jók...

Semmi előjelét nem láttam/látom annak,hogy megcsalna stb..Habár az szerinte nem gáz,hogy ilyet ír a fogadott tesójának amikor kint dolgozott Franciaországban,hogy jól néznek ki a kinti nők és kortól függetlenül (úgy 50 ig) megpattintaná őket...

Vagy tökre megalázónak érzem,hogy úgy bámul meg nőket,hogy majd kiesik a szeme,közben meg mellette vagyok!!

Egyre jobban ki van éleződve kettőnk között a helyzet,és azt hiszem ezt így nem bírom tovább,de megbeszélni nem tudom vele,mert nem lehet!!!Egyből vagdalózni kezd,hogy én mit hogyan csinálok,meg én ilyen vagyok meg olyan stb...

Ti mit tennétek?Hogy kezeljem?

Tartsak szünetet?Már a gyűrűt sem tudom viselni,úgy érzem ez nem őszinte dolog...

Ráadásul ő elhagyta a sajátját és az anyagi dolgok miatt nem tudunk újat csináltatni neki.

Egyáltalán szerelmes még belém?Miért vett el feleségül?Hogy uralkodjon rajtam?Vagy azért mert tényleg őszintén szeret?

Kétségbeesett vagyok már...


2014. szept. 20. 16:55
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
44%

Ahogy elolvastam ezt a szöveget,akkor egyből az jutott eszembe,mintha valami hisztis 17-18 éves kislány írta volna.

Ha nem tetszik a rendszer,akkor el kell hagyni,ugyan akkor azt sem értem miért mentél hozzá,ha elakartad már hagyni.Nem a párod a hibás,hanem te!Neked az írás alapján az jön le hogy magad sem tudod hogy mit akarsz és elég labilis személyiség vagy!

2014. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Nem így van!

Hidd el,rengeteget változtam miatta,feladtam önmagam egy részét,és nagyon szeretem is!

De a mostani viselkedésével nagyon nem értek egyet.Én törődtem vele egészen addig,míg el nem fogyott a türelmem!

Május előtt elfogyott!

Akkor megígérte megfog változni,és egy ideig tényleg működött is.Már jóval előtte is szó volt az esküvőről így amikor azt mondta szeretne elvenni,akkor megbeszéltük a dolgokat!

Aztán most itt vagyunk,ő elvan a maga világában,semmi más nem létezik csak az autó stb.,leszar,nem foglalkozik velem egyáltalán!A lényeg,hogy legyen tiszta ruha,legyen rend stb,aztán,hogy esetleg én is szeretnék egy törődést,az már snafu!

2014. szept. 20. 17:05
 3/60 anonim ***** válasza:
96%
Tulajdonképpen mi a kerdes? Egy xar kapcsolatból beleugrottatok a házasságba. Azt hitted attól megjavul? Orális szexet meg épeszű e,ber nem preferálja, ha a másiknak visszatérő alsó tájéki problémái vannak.....
2014. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
96%
Spuri. Még mielőtt gyereketek lenne.
2014. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
80%
Tudtad, hogy milyen, miért mentél hozzá? Amit főzél edd meg.
2014. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
86%

Én szünetet tartanék. Bár a helyedben már akkor elgondolkoztam volna a kapcsolaton, amikor a betegségben nem támogatott téged, lelkileg a padlóra küldött. Nem szeretnélek megbántani, mert tökéletesen megértem, milyen amikor a férfi visszakönyörgi magát, ilyenkor mi nők mindig megenyhülünk, hisz a szeretett párunkról van szó, ennek ellenére én semmiképp sem házasodtam volna össze olyan emberrel, akivel így állok kapcsolati szinten, és akivel ennyiszer veszekszem.

A szex sem normális, szerintem heti 4-5nek meg kellene lennie, pláne hogy még fiatal házasokról van szó.

Fiatalabb vagyok nálad, így nem oktatlak ki arról, hogy milyen buta döntés volt ez a házasság, ha már előtte is folyamatos problémákkal küzdöttetek, így próbálok tanácsot adni.

Én a helyedben megbeszélném ezt vele, de úgy, hogy közben te is kérdezd az ő érzéseiről. Az egyoldalú panaszkodás soha nem vezet jóra; ha ez nem segít, akkor szünet.

És hogy miért vett feleségül?? Inkább az a kérdés, hogy Te miért mentél hozzá..

2014. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

Tudtam,hogy milyen?

Ne haragudj egy kapcsolat kompromisszumokon alapul,nem?!

Ő kérte,hogy változzak,én megtettem,pedig nehéz volt!

Ő megígérte,hogy megváltozik,és ez eddig tartott!

Az esély jár mindenkinek,nem?

Én mindig próbáltam vele megbeszélni a gondjaim,de egyszerűen nem lehet.

2014. szept. 20. 17:10
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Drága kérdező! Ha május előtt elfogyott a türelmed, mi a rákos fenéért mentél hozzá júliusban?
2014. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
91%

Változni fog,rosszabb lesz.Téged csak egy hisztérikának tart,az igaz,amit ő gondol. Minek mentél hozzá?

és itt egy idézet,de nem tudom ki mondta:Egy nő azért megy hozzá a férfihoz, mert azt hiszi, hogy majd megváltozik, de a férfi nem fog.

Egy férfi azért vesz el egy nőt, mert azt hiszi nem fog megváltozni, de a nő meg fog

2014. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászati betegségek lelki eredetűek lehetnek nálad emiatt is egy ördögi kör amiben élsz.

29 évesen már érett gondolkodású kompromisszum képesnek kellene lennie a párodnak főleg ha feleségül vett.

A betegségedben nem áll melletted, ezen már komolyan el lehet gondolkodnod.

Miért mentél hozzá mindezek tudatában 2 hónapja?

A párod valószínűleg szeret szenvedni, hogy azután könyöröghessen neked. Ennek akár lelki oka is lehet.

Menjetek el egy párterápiára, fejlett országokban ez természetes. Ne várd meg míg más nőkhöz fordul!

Felesleges szünetet tartani, ez csak ront a helyzeten akkor biztosan félre lép.

Biztosan szeret, de ha az első években ilyen, csak rosszabb lesz vele sz élet.

Ha még szereted, beszélj vele. Próbálj meg higgadt maradni. Mond el neki, hogy komoly lelki gondok húzódhatnak meg a betegséged mögött, és ha szeret elmegy veled egy párterápiára. Ha kinevet, akkor komoly okod lehet az aggodalomra, amit egy szünet nem old meg.

2014. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!