Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megsértette a személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megsértette a személyiségi jogomat hogy lökdösött. Feljelentést tettem, ezért milyen büntetést kaphat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 08:41
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Mindenkinek! :-D
2015. jan. 17. 10:52
 22/43 anonim ***** válasza:
70%

Vazzeee...törvényszöveget lepontozni??? :-D

Nincs több kérdésem!

2015. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
25%

73%, hiába másolsz be törvényt, ha annak köze nincs ehhez...

nem sértette meg se a testi épségét, se az egészségét. Semmi baja nem lett ugyanis...

2015. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
79%

Ha te ezt ennyi infó alapján el tudod dönteni, akkor le a kalapom...

:-)

Ugyanis ennyiből nem lehet semmit megállapítani!

2015. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sincs értelme gépelt oldalas törvénycikkeket bemásolni, amiről mégcsak nem is egyértelmű, hogy a kérdezőre vonatkoznak. De ez még mindig hasznosabb volt, mint a hozzászólások 95%-a.


Egyébként laikusként egy valamit megtanultam a jogról, hogy hiába olvasunk el nemhogy egyetlen paragrafust, de egy egész törvényt is. A szavak gyakran nem ugyanazt jelentik a köznyelvben mint a jogszabályban. Az összes kapcsolódó jogszabályt is ismerni kell, hogy értsd, és ne félreértsd.

2015. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
33%

Nem a személyiségi jogaidat sértette meg, de nem ez a lényeg.

Mivel nincs bizonyítékod, sok mindenre nem számíthatsz.


AMúgy engem 1x próbálna meg valaki lökdösni, a helyzettől függően vagy ő repül azonnal vagy én lépek le.

Neked is ezt javaslom. Én nem szeretnék egy ilyen alakkal élni.

2015. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

"A férjem megsértette a személyiségi jogomat hogy lökdösött..."


Mivel pont a lényeget "elfelejtetted" leírni, ezért csupán találgatni lehet, hogy minden valószínűség szerint NEM úgy kezdődött a dolog, hogy elkezdett lökdösni?!


Pl. hazaállított és rajta kapott, amint éppen megnyergelted a szeretődet.

Erre ő ahelyett, hogy megküldött volna, csupán lökdösött?

Erre te feljelentetted...

2015. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
22%
Hol jelentetted fel?
2015. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 illyes20 válasza:
Azért vannak olyan kommentek amin felnevettem xdddd
2015. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Bármi is történik, rajtakapás, akármi, csak primitív emberek intézik el erőszakkal.


És igen, a kérdező is az. Normális, kulturált nő eleve nem így ír ki egy kérdést.


A környezetemben a közelmúltban volt több válás megcsalás miatt, hol a nő lépett félre, hol a férfi. Viszont erőszak, "lökdösődés", és hasonló low színvonal sehol sem.

2015. jan. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!