Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem élettársa...

A volt férjem élettársa feltölthet képet a gyermekemről?

Figyelt kérdés

Kéthetente hétvégén náluk van a fiam. A kapcsolatunk nagyon rossz, folyamatosan piszkál engem, nyilvánosság elött nekem jön. A képeket az én nyilvánosság elött való lejáratásom miatt tette fel. Folyamatosan bántó posztokat írkál rólam. A volt férjemmel a közös szülői felügyeletet megszüntette a bíróság. Nem kéne engedélyt kérnie tőlem mielőtt a képeket a fent említett lejáratási célból felteszi? Hogy szólnak a személyiségi jogok 11 éves gyermek esetén?

Fiam véleménye: - Ezeket a képeket rakta fel? Pedig én nem akartam volna



2014. szept. 16. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy kinél maradt a felügyeleti jog. Ha nálad, akkor te kezdeményezheted, főleg az új törvények alapján, hogy távolítsa el.
2014. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
83%
Én nem hagynám annyiban.
2014. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
97%

Ha a gyereket zavarja, eltávolíttatnám.

Ha a kép sértő, bántó, eltávolíttatnám.


De csak azért, mert nekem nem szimpi az új csaj, azért nem tennék semmit, piti bosszú lenne.

2014. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Nálam maradt a gyermek az én gondozásomban van. A szimpátián túl vagyunk, lassan öt éve piszkálódik. Rengeteg közös ismerősünk van a közösségi oldalon. Egy faluban is lakunk. Sok mindenért hallgatok többek közt ezt is tűröm: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__39..

De az, hogy a gyermekemmel készült közös képeit használja fel arra, hogy lejárasson az már sok

2014. szept. 16. 08:45
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi van azon a képeken? Játszik az apja meg az anyja helyett a gyerekkel vagy mi?
2014. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fényképek azok, amik téged lejáratnak?
2014. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Nem. A volt férjem, ő meg a fiam vannak rajta. Boldog pillanatok cimmel.... egy engem lejárató post után...amúgy engem sem zavarna, itt csak a probléma a célja, amire felhasznásznalja a képeket a közös ismerőseink illetve a nyilvánosság előtt...
2014. szept. 16. 08:58
 8/64 anonim ***** válasza:
75%
Baromira túlreagálod. Egy megoldás van ne nézd ex facebookját és kész.Te vagy az az elvált nő aki minden hülyeséggel gyámügyre rohangál teljesen feleslegesen, te járatod le saját magad.
2014. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó..... ebből is tanulok...lehet hogy tényleg csak tulreagálom
2014. szept. 16. 09:14
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor nincs semmi, csak túlreagálod, és bosszant, hogy hárman jól érzik magukat.


Tiltsd le a volt férjed barátnőjét a facén, és nem fogod ezeket látni.


Aki ismer téged, az előtt nem tud lejáratni, aki pedig nem ismer, az nem számít.

2014. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!