Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a barátnőm kalandjait ne vetítsem ki a saját házasságomra?

Figyelt kérdés

3 éve megismertem egy lányt. Átlagos lány, semmi különös.

Nem akar tartós kapcsolatot, de szívesen ismerkedik és nem gond neki, ha egy férfi nős vagy barátnője van. Nagyon sok férfi próbálkozik be nála, nem egy nős pasinak volt a szeretője az elmúlt időszakban.


Sokszor akaratlanul is arra gondolok, hogy vajon az én férjem is ilyen? Nyilván bízok benne és nem is ad okot a kételkedésre, de azok a nők is ezt gondolják, akiknek a férjük a barátnőmre hajt. Ha komolyabb a kapcsolat, akkor néha beszélgetnek az "asszonyról", és a legtöbbjük nem panaszkodik a házasságáról. Egyszerűen csak nem elég nekik egy nővel, kell a kaland.


Titeket ez nem bizonytalanítana el? hogyan kezeljem ezt?


2015. jan. 19. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Tehát a barátnőd egy r*banc és ezért a férjed fog szívni. Női logika. :D
2015. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartanék kapcsolatot olyan "barátnővel", aki miatt kételkedni kezdek a saját kapcsolatomban. Ha tudod magadról, hogy érzelmileg manipulálhatnak bizonyos személyiségek vagy kapcsolatok, el kell őket kerülni. Mi szükséged van még az ok nélküli bizalmatlanságra is?
2015. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem a lány a lényeg, hanem a férfiak. Mindig ők kezdeményeznek, randira hívják, egyértelműen közelednek.
2015. jan. 19. 19:56
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

azért közelednek, mert jeleket ad, hogy benne lenne a dologban.

szerintem is szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert túlkombinálod, nem egészséges az egész.

a férjedre koncentrálj inkább.

2015. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja, persze, jeleket ad.... sőt, a férfiak nem is akarják, csak megerőszakolja őket, ugye? Jellemző gondolkodás: csak a nő lehet a hibás.
2015. jan. 19. 20:02
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem, a férfiak ugyanúgy hibásak, főleg ha foglaltak, és úgy kezdenek ki a barátnőddel. De ugye nem gondolod, hogy aki nős pasikkal hetyeg, az szent? Az értékrendje a béka s*gge alatt van. Semmi baj azzal, ha nem akar komoly kapcsolatot, de még a szabad felfogású embereknek is csak egy kis része alázza le magát a "szerető" pozícióba.

Emellett a nő mellett csak egyre több sztorit fogsz hallani, amitől kiábrándulsz a férfiakból, és tönkre fogod tenni a saját párkapcsolatodat a bizonytalanságoddal. A feslett barátnőt választod a férjed helyett? Akkor jobb is neki, ha váltok. Bizonyára te is örülnél, ha a férjed ragaszkodna foggal-körömmel egy "minden nő k*va" mentalitású haverhoz.

2015. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

én is nő vagyok, csak nem vagyok naiv, látom, hogy az "átlagos" nők hogy csinálják.

igenis jeleket ad, mert a legtöbb férfi annyira gyáva, hogy csak a tutibiztosra megy.

te vagy naiv, ha azt hiszed, a barátnőd ártatlan.

2015. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Te még csak most kezdtél el ezen gondolkozni ? :) Nem kell búra alatt élni,se a férfiak,se a nők nem szentek.Miért szakítanád meg vele a kapcsolatot ez miatt ? Az ő dolga mit csinál.Amit a férjed csinál megint egy más dolog.Engem talán kétszer csalt meg pali,és pont azok,akikből ki se néztem volna.
2015. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 piroska és a farkas ***** válasza:
45%
namost azért azt tegyük hozzá, hogy egy tisztességes nő/férfi elutasítja egy olyan ember közeledését, akinek házastársa van. Tehát ha a barátnőd belemegy, kicsit sem menti fel őt, hogy " nem ő kezdeményez". Szerintem. Szoval most vagy döntsd el, hogy az ő " értékrendje" tönkrevágja -e a házasságodban lévő bizalmat, és hallgasd meg továbbra is a beszámoloit, vagy mond meg neki, h anyukám, egy r.banc vagy, már ne is haragudj, keress már valakit, akinek nemcsak szeretőnek kellesz.
2015. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Mi a garancia, hogy a tiédre nem megy rá? bocs, de az ilyeneknek nulla emberi értékük van, én leépíteném.
2015. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!