Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy az...

Hogy lehet elérni, hogy az anyósom a saját életét élje, ne a miénket? Én csak a költözést látom az egyetlen megoldásnak.

Figyelt kérdés
Nem náluk lakunk, csak túl közel sajnos.
2010. márc. 9. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni vele próbáltál már?
2010. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

És igazad is lehet. Egy 50-100 km-es egészséges távolság miatt akár még örülhetsz is az anyósod jövőbeli ritkuló látogatásainak.:)

Ne sokáig halogassátok, nagyon meg tudja mérgezni az életet, a házasságot, ha az ember nem tudja élni a saját életét.

(A családomban valakivel ugyanez történt. Nem léptek. Ő pedig mára egy megkeseredett, gyűlölködő emberré vált.)

2010. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ó, persze. 1000-szer. De még a problémát se érti, így nem nagyon várhatok megoldást.
2010. márc. 9. 11:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.Valószínűleg anyósod világéletében szeretette irányítani a családját.

Trükköket alkalmazhatsz.Meghallgatod,persze mama,úgy lesz,aztán csinálod a dolgaid,ahogy akarod.Ha rákérdez ,miért nem úgy történt,ahogy ő akarta,akkor lehet kifogásokat felhozni.

2010. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Budapest nincs olyan nagy sajnos. De én már 10-15 km-nek is örülnék.
2010. márc. 9. 11:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözés. Jól látod. (Megpróbálhatsz vele leülni, és nagyon higgadtan megbeszélni, hogy ne jöjjön át sokszor (a "sok" fogalmát definiálni, tehát pl. heti 1 az nem sok, de a heti 3 már igen), ne telefonálgasson (napi 1 a sok, három naponta 1 az nem sok pl.), stb. Sajnos sok esélyed nincs, hogy be fogja tartani (2 hétnél tovább), és gondolom, megbántani nem akarod, tehát nem fogod elzavarni. Úgyhogy adj 1-2 esélyt, de készülj lelkileg a költözésre.)
2010. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy folyton azt lesi, hogy mi mit csinálunk, mikor hova megyünk, aztán kommentálja. Mintha neki nem lenne élete.
2010. márc. 9. 12:01
 8/17 A kérdező kommentje:
Én már nagyon fel vagyok készülve lelkileg a költözésre, csak pénz kéne. Heti min. 3 látogatás és minden nap 1-5 telefonbeszélgetés az igénye. Meg a folyamatos leskelődés.
2010. márc. 9. 12:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon unatkozik, ha ennyire ráér titeket lesni,hivogatni meg minden kéne neki találni valami jó kis elfoglaltságot,ami leköti hogy ne csak mindig veletek töltse az idejét.

Keress neki hobbit, vagy kérd meg hogy legyen szives süssön már egy tortát/varja meg ezt vagy azt stb. igy hasznosnak is érezheti magát és mégse téged nyaggat majd

2010. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak az válik megkeseredett és gyűlölködővé,akit nem hagynak szabadon élni,hanem az is egyre nagyobb hárpia lesz,aki miatt ez megtörténik.Ezért nem tanácsos egy levegőt szívni.
2010. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!