Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tisztel a férjem! Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tisztel a férjem! Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt házasodtunk össze 3 év után.

Korábban is voltak problémáink, de szerettük egymást és meg tudtuk beszélni a dolgokat. Most viszont egy teljesen más arcát látom, amit eddig leplezett!


Nincsenek barátai, így a munkájában éli ki azt az időt, amit nélkülem tölt. Magas pozícióban van és saját maga főnöke. Egyre többször veszem azt észre, hogy túloz! Kiszínezi a dolgokat, máshogy állítja be, mint ahogy az van, hogy ő "nagyobbnak" tűnjön. (ezt onnan tudom, hogy 3-4 munkatársával jóba vagyok).

Szóval talán ez még a kisebb rossz.

Mostanában rákapott arra, hogy úgy viselkedik, mint egy Isten! Úgy jár kel itthon és az utcán is, mint valami sztár, aki arra vár, hogy megtapsolja őt mindenki aki elmegy mellette. Mikor ezt elkezdte eleinte mosolyogtam rajta, de mostmár kifejezetten idegesít! Régen egy szerény srác volt, aki odáig volt értem és vissza (pedig nem könnyen adtam neki magam).


A minap egy veszekedés folytán befogta a számat a kezével!(???) Ez nekem hihetetlenül rosszul esett. Szóvá is tettem. Akkor bocsánatot kért, de nem tudtuk megbeszélni normálisan. Rá pár napra, mikor mondtam neki, hogy inkább most a szüleimnél alszok pár napig ( mert apukám beteg és mert szükségem volt egy kis szabad mozgástérre) rámtette a telefont. Tegnap pedig megint egy kis apróság miatt elkezdett velem üvöltözni a lakásba és mikor vissza mertem szólni az arcomra csapta az ajtót.

Vannak még apróbb jelek, pl beszélek hozzá és hátat fordít nekem, vagy sétálunk és régen bőszen a kezem utn kapott hogy megfogja, de most már nem. Úgy érzem, hogy senki vagyok mellette, egy test, vagy egy olyan ember, akit birtokol, akit irányítani akar, és abszolút nem érdekli az én álláspontom, az én véleményem. Nem vagyok pedig túlzottan beszédes, hogy az agyára menjek a csacsogással. Én is vagyok néha hisztis, de akkor inkább magamban duzzogok, nem pedig neki. Ez a folyamat kb. 1 hónapja megy és még nem tudtunk leülni megbeszélni, de úgy látom nem is nagyon érdekli. Ha elmegy valahova nem szól róla, ha elmegyek valahova nem kérdezi, hogy hl voltam. Elhidegültünk? Újév óta kb. 2x ha szexeltünk, de az se volt egy nagy cucc…

gyerekünk nincs, és lehet, hogy több mindenben különbözünk, mint hasonltunk!

Általában az én hobbijaimat leszólja, hogy azok szarok, az övéit pedig isteníti, ahogyan magát. Félek a végkimeneteltől.


Hogyan adjam a tudtára, hogy megváltozott és ez az új ember nekem nagyon nem tetszik?

Hogyan érhetném el, hogy újra belém szeressen?

Mit tegyek azért, hogy újra csodáljon engem és hogy végre tiszteljen és hallgasson végig, ha én is végighallgatom őt!?


Nem akarok elnyomott lenni ebben a kapcsolatban!



2015. jan. 22. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
34%
Válj el, míg nem késő. Eddig nem láttad, hogy milyen?
2015. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 A kérdező kommentje:
Sajnos nem! Nem ilyennek ismertem meg! Kb. 1-2 hónapja ilyen.
2015. jan. 22. 11:08
 3/101 anonim ***** válasza:
36%

a legtöbb pasi akkor mutatja meg az igazi arcát ha megvan a nő !

addig tudnak rendesek normálisak lenni utána már nem

2015. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
60%

Mit jelent az, hogy rádtette a telefont? Ugye nem azt, hogy beszélgetés közben letette? Mert azért azt, hogy a szüleidnél fogsz aludni, nem telefonon kéne bejelenteni.

Amikor befogta a szádat, milyen hangerővel beszéltél? Mert ha mondjuk üvöltöttél, akkor ne csodálkozz rajta.

Az, hogy csodáljon téged, szerintem irreális elvárás. Szeressen, tiszteljen, legyen rád tekintettel.


Azt viszont abnormálisnak tartom, hogy a hobbidat leszólja. Szerintem ez az a pont, ahol szembesítened kéne azzal, hogy számodra ez annyira fontos, mint az ő számára a sajátja. Nem kell a tiédet szeretnie, csak elfogadnia, hogy ez neked fontos.

És igen, hallgasson végig. Persze nem a hisztijeidet. Mindenképp mondd el neki, hogy te valaha szeretted, és nem érted, miért fordult ki önmagából és örülnél, ha újra rendeződne a kapcsolatotok. Ha akkor nem is mond semmi érdemlegeset, lehet, hogy elindul benne valami.

Akár direktben kérdezz rá: szeret-e még?

2015. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
81%

te tiszteled ot?

mert egy ferfinek ez a legfontosabb hogy a felesege felnezzen ra es szeresse

Meg egy kerdes?

Mennyi idot toltok el kozossen es van igazi intimitas koztetek?(nem szexre gondolok hanem kozos ido beszelgetes olelgetes )

2015. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 A kérdező kommentje:
Meglátogattam apukámat és ott szembesültem vele, hogy nagyon beteg. Valami nyavalyát kapott el. Akkor már késő volt és nem akartam otthagyni és hazamenni. Ezért felhíívtam, hogy nem alszok otthon és akkor tette rám a telefont! Mikor befogta a számat nem üvöltöttem, csak a véleményemet mondtam el arról, hogy szerintem nem kéne magából kitörnie és kiabálnia velem a semmin...
2015. jan. 22. 11:14
 7/101 A kérdező kommentje:
Persze hogy tisztelem! Én nem fordítok neki soha hátat ha hozzám beszél. Mindig a szemébe nézek, nem másra figyelek, ha szól. Mindig dicsérgettem őt,(pl. ha jó illata volt, vagy ha vacsit főzött, vagy ha jól öltözött fel, stb. ). Minden kedvességet megköszöntem tőle. Úgy érzem, lehet hogy én kényeztettem el nagyon és tettem őt ilyenné, ezzel a sok dicsérgetéssel, bókkal, és hálával...
2015. jan. 22. 11:19
 8/101 A kérdező kommentje:
Az intimitás most már minimálisra csökkent. Esténként egyszer-kétszer hozzám bújik...már búcsúzáskor sem csókol meg.
2015. jan. 22. 11:20
 9/101 anonim ***** válasza:
95%
zt mondod nem ilyennek ismerted meg. De apróbb jelek biztosan voltak. Csak elsiklottál felette,a szerelem teszi ezt,vagy bemesélted magadnak,hogy ez semmiség,vagy hát nem mindenki képes következtetni apróbb jelekből,ez nem probléma. Szerény srác volt...á,szerintem csak eljátszotta,hiszen nem könnyen adtad oda magad,ő pedíg tudta,hogy neked így fog imponálni. Most viszont Neked kell megváltozni,azt kell eljátszanod,hogy Te nem rabszolga típus vagy,meg kell tanulnod ugyanolyan határozottnak,magabiztosnak,és talán hűvösnek,lekezelőnek lenni,mint amilyen ő. Mert ő csak így fog tisztelni,így leszel neki szimpatikus,ő a hozzá hasonló embereket szereti. Sosem volt igazán szerelmes beléd,csak valami ösztönös vonzódás hajtotta. Most,hogy együtt kell élnetek,bizony ez nem elég. Ha viszont nem tudtok közös nevezőre jutni,akkor ennek a kapcsolatnak nem sok értelmát látom. (F 39)
2015. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
96%
Egyikőtöket sem ismerlek, így nehezen adnék jó tanácsot. De nem gondoltál még arra, hogy vele beszéled meg mindezt úgy ahogy itt leírtad? Ez így tényleg elhidegülésnek tűnik, de a szó nélküli szakítás helyett azért én még megpróbálnék válaszokat találni. Tőle.
2015. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!