Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék, ha 43 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha 43 éves férjem már nem először bukott le azzal, hogy társkeresőre regisztrált?

Figyelt kérdés

Legutóbb több éve bukott le ilyesmivel, akkor nagyon kiborultam, mert épp egy lehetséges találkáról beszélt egy nővel, állítása szerint ez csak flört, játék volt.

Két gyermekünk van, jó apa, engem is szeret a maga módján, de mintha nem nőként hanem az anyukájaként tenné mindezt.

Nagyon le vagyok sújtva, mert ma reggel szembesültem vele, hogy társkeresőre regiszrált ismét.

Úgy tudtam még, hogy a telefonja ébresztőjét kapcsoltam ki és akkor láttam meg a visszajelző üzenetet.

Nem csináltam nagy balhét, de nagyon rosszul esett.


2015. jan. 1. 09:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%

Hu... Nem tudom én mit tennék a te helyedben, próbálj komolyan rákérdezni hogy mi baja es miert van erre szüksége?

Es gondoljon egy kicsit bele hogy mekkora csalódás és fájdalom ez neked.

Elozo alkalommal mit mondott?

2015. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is nagyon rosszul esne. Megkérdezném tőle ismét, hogy ezt miért csinálja, ha megint azt mondaná, hogy csaj viccel, akkor közölném vele, ha ez ilyen vicces, akkor én is beregisztrálok, hadd nevessek én is.


Mióta vagytok együtt?

2015. jan. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%

regisztrálj te is és hívd el el randira :-)))


szerintem többet soha nem reggelne ilyen oldalra .-D

2015. jan. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%
Èn is regisztrálnèk a helyedbe, èszbe kapna azt hiszem...
2015. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

15 éve vagyunk együtt.

Mikor 6 éve lebukott ilyesmivel akkor regisztráltam... ugye a vicc kedvéért ... egyáltalán nem érdekelte a férjemet :( .

2015. jan. 1. 09:49
 6/51 anonim ***** válasza:
44%

Jò ötletnek talàlom en is ha rehisztralod magad arra az oldalra ahol a fėrjed is fent van, es ne valos adataidal regizz be, illetve ne sajat kėpel, hogy ne ismerjen meg a fėrjed hogy te vagy az.


tobb szempontbol is jo ötlet,ugyanis megtudod hogy miket irogat mas nonek is a te ferjed, meg tudod azt Is milyen "szandeka "van egy idegen nohoz, akit nem is ismer max csak kulsore....remelem erted.

es a legfobb dolog, hogy elmegyen e talira veled, ha igent mond akkor valoszinu mar nem te vagy az elso akivel talakozott. Csak legy turelmes es ne tul felszines, beszelgess vele a chaten minel tobbet par alkalom beszelgetes utan hàtha elhiv randira, ha nem tedd meg te! Es a megbeszelt helyre menjel is el, es nagy meglepi lesz ha ferjed elmegyen a randira,hiszen ezt màr letagadni sem tudja!! Most mondhat bàrmit hogy csak viccnek van regizet a tarskerosore stb... ennek a fele sem igaz szerintem. Okkal celala regiznek be oda, ha nem is hosszutavu kapcsolat alakul ki min sex... de bàrmi megtortenhet ,kialakulhat!

nagyon sajnalak, es megertelek hogy fàj, de csak is igy tudod meg az igazat, ha te tul jarsz a ferjed fejen, es csapdab csalod ,igy legalabb megtudsz sok mindent!

2015. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
49%
Én a helyedben azt csinálnám, hogy titokban regisztrálnék nem valós képpel, nem valós adatokkal (el sem mondanám neki, h tudok róla h fent van) Megkeresném és elkezdenék vele beszélgetni mintha egy idegen nő lennék. Kérdezgetném, hogy van e családja, ha van akkor miét van itt? Néha egy idegennek könnyebben megnyílik az ember. Aztán akár randira is elhívhatod és ott szembesítheted az igazsággal. Ott már nem tudná letagadni. Ha randizni nem menne el, akkor legalább látnád, hogy tényleg csak azért kell neki ez az egész h flörtöljön, beszélgessen...
2015. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
38%

2.vagyok.


Hát az baj, hogy nem érdekli, ha beregisztrálsz. Mit mond, miért csinálja? Azon kívül hogy csak viccel? Azért, hogy szórakozzak, nem regisztrálok társkereső oldalon.

2015. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Nem voltam olyan profi, hogy ne tegyem szóvá, mondtam neki jól kezdődik az új év, látom regisztrált a társkeresőre... válasz : "De cica szeretlek"

Mindez szánalmas, mert nem hiszem, hogy eképp kell kifejezni ha valaki szereti a feleségét.

2015. jan. 1. 10:16
 10/51 anonim ***** válasza:
76%
Tudom le leszek pontozva, de én dobnám. Ha csajozni akar, tegye-nélkülem.
2015. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!