Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kíváncsi lennék, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék, hogy mit gondolnak a férfiak erről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a jelenlegi párodnak már lenne egy gyereke az előző házasságából, viszont már nem szeretne többet. Bele mennétek, több éves kapcsolat után? Vagy el tudnátok fogadni a dolgot? Még akkor is ha szeretnél egy saját gyereket?
2015. jan. 23. 13:45
1 2
 1/17 Ügyet Lenke ***** válasza:
61%
nem mennék bele, nem terveznék vele közös életet...
2015. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ügyet Lenke ***** válasza:
58%
mert szeretnék saját gyereket(akár 2-őt is) akit az anyukával együtt nevelnék fel...
2015. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miert ne mennek bele?
2015. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk szeretnél egy saját gyereket-is- viszont a párod már nem szeretne több gyereket
2015. jan. 23. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem férfi vagyok, de azért leírom hogy nálunk mi van.

Édesanyám 2 éve van együtt a párjával, apánk meghalt. 3-an vagyunk testvérek, én (20L) és a két öcsém (12 és 17 évesek). A pasas ugyanígy van, hogy nem volt házas, gyereke sincs, de szeretne egyet. Édesanyám viszont már nem, és eléggé veszélyes korban is van már hozzá (45 éves). Pont pát hete dilemmázott nekem nagyban, hogy nem tudja mit csináljon, két tűz között van. Ő már nem szeretne gyereket, a pasi igen, és meg is érdemelné, hogy legyen sajátja, minket is úgy szeret mintha az apánk lenne. Szóval vagy a saját érdekeit nézi, és nem szül, vagy megadja az esélyt az apaságra a párjának. Végülis úgy néz ki, hogy nem lesz gyerek, és igazából meg is értem az anyámat az ügyben.

Én úgy gondolom, hogy ha mindenképpen gyereket akar még a pasi, akkor sajnos másik párt kell hogy keressen, de ez valószínűleg nem fog megtörténni. Bár jelen esetben leginkább a kor a visszatartó erő, a te esetedben nem tudom ez mennyire számít.

2015. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül belemennék... a férfiak zömének fontosabb a párja-párkapcsolata (már ha az egyébként boldog) a gyerek-témánál, ha megnézel egy olyan kérdést, hogy "elhagynád-e a párod, ha nem lehet gyereke" a nőknél kb 50/50 az arány, a férfiaknál meg olyan 90/10 a NEM.
2015. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem akarok több gyereket, szóval nekem az lenne az egyedüli lehetőség hogy olyan nőt találok aki ugyancsak nem akar.
2015. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Több évi együttlét után jött fel a téma.

Én tudom, hogy nem akarok több gyereket, Ő viszont igen.

Nem biztos, hogy elhagyna emiatt, csak Én úgy érzem, hogy nem vehetem ezt el tőle ha erre van igénye

2015. jan. 23. 14:17
 9/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Ez a dolog két emberes. Hiába érdemli meg, hiába nem akarod elvenni tőle a lehetőséget, a gyereknek nem csak apa kell. Ha te nem akarod a gyereket, akkor nem szülj. Ezt neki is meg kell értenie.

2015. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én személy szerint akarnék egy "saját" gyereket. De nem tudom megmondani hogy adott helyzetben mit tennék, mert ha szeretem a párom és a gyerekét is, ráadásul sajátként nevelem, akkor meg nem érezném jogosnak elhagyni őket.
2015. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!