Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A remény hal meg utoljára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A remény hal meg utoljára?

Figyelt kérdés
10 év házasság után 2 gyerekkel most válok.Karácsony előtt 2 héttel a férjem lefeküdt a kislányom iskola társának az anyukájával.Amikor ez kiderült,mondtam neki,hogy hajlandó vagyok ezt a békát lenyelni és kezdjünk mindent tiszta lappal.De nagy sírás közepette közölte velem,hogy nem biztos,hogy képes ezt a kapcsolatot lezárni.Nekem ez volt i-re a pont akkor döntöttem úgy,hogy elköltözöm a nagymamámhoz a gyerekekkel.Más nap amikor mentem a maradék dolgaimért az a másik nő a két gyerekével már ott feküdt a gyermekeim ágyában,aminek ők is szemtanúi voltak.Én heteken át kértem a volt páromat,hogy gondolja át és ne döntsön hirtelen,hiszen közöttünk többről volt szó,mint puszta szex.Igaz,hogy 4 éve gondjaink voltak a sexuális életünkkel is és tiszteletlen is volt,amivel sokszor megbántott úgy,hogy észre sem vette.Nőnek évek óta nem éreztem magam mellette,de ennek ellenére én még mindig szerettem és nem csaltam meg soha,meg sem fordult a fejemben.És most egy sokkal idősebb,gyerekes anyára cserélt le nem törődve azzal,hogy mit tesz velünk.A kislányomat azóta kiírattam a suliból,mert osztálytársak voltak a gyerekeink azzal a másik nővel és ez így nem maradhatott.Én kértem,h menjenek el,de nem tették meg.Egész januárban ment a harc,végül én adtam be a válást,mert nem hinném,hogy ebből bármi is lesz még.Fáj nagyon,de ti mit tettek volna a helyemben...
2015. jan. 24. 17:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
Nagyon jól tetted. Azok után, amit ez a férfi veled tett, ráadásul a saját, közös házatokba, rögtön az elmeneteled után még be is engedte a szeretőjét, és az egész családját.. Ez szörnyen pofátlanság, jó szót sem találok rá. Kitartás nektek, sok sikert!
2015. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

a válás mindenképpen jó ötlet, csak nem neked kellett volna önként átadnod a lakhelyedet!!!

a bíróságon harcolj rendesen az anyagiakért, mert nagyon könnyen adtad a gyerekeid, a magad biztonságát.

2015. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan azt, amit te. A ragaszkodásodat pedig inkább a kétségbeesés szüli, mert ép ésszel te is tudod, hogy az a férfi, aki lecseréli egy másik családra a sajátját ilyen módon, nem érdemel másik esélyt.
2015. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A lakás az ő nevén van én csak adóstárs vagyok a hitelben.De az ügyvéd így is szépen ki fog tudni nekem harcolni a vagyonból,mert házassági szerződésünk nem volt
2015. jan. 24. 17:18
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Ezt még olvasni is borzasztó volt!Milyen görény pasik vannak!Vissza ne fogadd,ha sírva könyörög,akkor se!!!

Neked nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

2015. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha a házasságotok ideje alatt vettétek a lakást, mindegy kinek a nevén van, közös. Kérj te a gyerekekkel kizárólagos lakáshasználatot, menjen ő az új családjával máshova. Vagy eladjátok, és osztoztok a maradékon a hitel rendezése után.

Ne bánd a válást, egy ilyen embertől sok jót nem lehet várni.

2015. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A lakást 2006-ban vettük,de egyből össze is költöztünk.2009-ben házasodtunk össze,még a második gyermekünk születése előtt
2015. jan. 24. 17:43
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Nagy hülyeséget csináltál, hogy elmentél a lakásból. Őt kellett volna kidobnod a cuccaival együtt és menjen a nőjéhez. Ezt még most is megteheted. A kapcsolatot ő borította, vállalja a kellemetlenebb oldalát is.

Most biztosan fáj, de ez egy nagyon gerinctelen alak, ha túl leszel rajta, belátod, hogy jobb nélküle. Harcolj az igazadért, ha másért nem, a gyerekeid miatt legyen erőd.

2015. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a lakáson hitel van és az életközösségünk már szörnyű volt.Nagyon rossz volt a gyerekeknek nap mint nap elmondani,h apa miért nem alszik itthon.Engem lelkileg teljesen a padlóra küldött,nem bírtam tovább.Nem tudnék már abba a lakásba vissza menni,mert a közös ágyunkban művelte a dolgait,én is csak eladnám.Kifizetni másképpen én sem tudnám
2015. jan. 24. 17:53
 10/17 Bence_ ***** válasza:
87%
Te most miben reménykedsz? Gyerekeid Apja már döntött.
2015. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!