Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szűzen férjhez menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzen férjhez menni?

Figyelt kérdés
,Szerintetek van olyn aki még betartja? Ill. ismertek ilyet? Végül jó lett a házasság?

2015. jan. 24. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
A vallási fanatikusok.
2015. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Nálam lehet jelentkezni, ha valaki nem akar... :P
2015. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Andrea Henrietta ***** válasza:
45%
Én ismerek olyan lányt aki szűzen akar férjhez menni, és egy olyan fiút is, aki így szeretne nősülni ( ők ketten nem egy pár...). Még egyiküknek sincs kilátásba házasság, de én a saját meglátásom szerint, az ilyennek nem adok túl sok időt. Bár a bigott vallásosoknál lehet működik, mert van hogy jobban tűrnek, jobban hallgatnak mint egy világi ember, de az még nem jelenti hogy boldogok is... szóval szerintem nem éri meg. Mert lehet hogy nem válnak el, de akkor is... kicsi az esély hogy boldogok legyenek míg a halál el nem választ.... bár sosem lehet tudni, elvégre kivétel erősít a szabályt.
2015. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Én ugyan nem vagyok már szűz, de szívesen vennék el ilyen lányt. Valahogy szimpatikus ez az egész, az ilyen lányok sokra becsülik magukat.
2015. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
Tökéletesen egyetértek Anderával!
2015. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Egy munkatársam így nősült...most várják a 3. babájukat, 10 éve házasok, és igen a vallás miatt vártak.

Viszont nagyon cukik, a srác szemében a mai napig ott van a csodálat, hogy A nő neki adta a szüzességét, és ugyan ez a nő, 3 gyermekkel is megakadályozza...:)

Egyébként 2 évig udvarolt neki, mire a lány igent mondott a JÁRÁSRA, és még 2 év telt el az esküvőig. Lehet látatlanban most kinevetitek őket, de én nem sűrűn látok náluk boldogabb, összetartóbb párt...:)


/egyébként én nem így gondolkozom, én szeretem a szexet, de nem ítélem el azokat, akik így csinálják./

2015. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Andrea! Ismét jól írtál! Sajnos igaz nagy %-ban!
2015. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
én is úgy jöttem össze a párommal h mindketten szüzek voltunk, én 23 voltam a párom 20...4 éve vagyunk együtt és értékelem a mai napig h kitűnt a nagy tömegből és azon az elven gondolkodott mint én, annak adjuk oda először magunkat aki meg is érdemli.
2015. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

"én is úgy jöttem össze a párommal h mindketten szüzek voltunk, én 23 voltam a párom 20...4 éve vagyunk együtt és értékelem a mai napig h kitűnt a nagy tömegből és azon az elven gondolkodott mint én, annak adjuk oda először magunkat aki meg is érdemli."



És még mindig szűz vagy? Összeházasodtatok már? Csak a nászéjszakán fogtok lefekdüni egymással/feküdtetek le egymással?


Akármelyikre NEM a válasz, nincs értelme itt a válaszodnak.

2015. jan. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

"Én ugyan nem vagyok már szűz, de szívesen vennék el ilyen lányt. Valahogy szimpatikus ez az egész, az ilyen lányok sokra becsülik magukat."


Meg hát összehasonlítási alapjuk sincs, valljuk be, neked ez tetszik a legjobban.

2015. jan. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!