Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szűzen férjhez menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzen férjhez menni?

Figyelt kérdés
,Szerintetek van olyn aki még betartja? Ill. ismertek ilyet? Végül jó lett a házasság?

2015. jan. 24. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem ismerek olyat, aki szüzen ment férjhez, még a nagyszüleim sem. Sőt, mindkét nagymamám és anyukám is terhesen házasodott.

Manapság már a vallásosokra se lehet ezt rásütni hogy ők tuti betartják. Végül is a papok meg kisfiúkat erőszakolnak....Persze nyilván nem mindegyik, de attól még ez tény.


Szerintem túlságosan zsákbamacska ez a dolog ahhoz, hogy így belemenjek a házasságba ami a halálig tart, szándékom szerint, szóval határozottan NEM vállaltam volna. Az is tény, hogy rég nem voltam szűzlány amikor a férjemmel összejöttünk. Ő pl igen. De a házasság előtt nem csak egymás kezét fogtuk...:)

Voltak korábban rossz tapasztalataim, és bele se akarok gondolni, hogy mennyire borzalmas lett volna egy házasságot azzal indítani, hogy nem működik a kémia, durva a partner, nem megfelelő a méret stb...Nem éri meg kockáztatni szerintem.

2015. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Ismerek, az egyik barátnőm, mind ő, mind a férfje szűr volt, mikor összeházasodtak, mert a barátnőm vallásos( a férfje nem, de gimi végétől együtt voltak, és várt a barátnőmre). 24 évesen házasodtak, 25 évesen született gyerekük, én úgy tudom, hogy nagyon szeretik egymást, minden rendben van köztük. A barátnőm szerint a szerelmi kapcsolat nem a szextől lesz jó, hanem a szex lesz jó attól, hogy szeretik egymást. Nekik bejött.
2015. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
0%
iszlám valláson csak úgy lehet .ha kiderült hogy a lány nem szűz akkor nagy büntetést kap ,csak férje veszi el a lányt szüzűségét .
2015. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen ,vannak ilyenek,csak a mai szabados világban okosabb nem beszélni róla.Szerintem jó lett a házasság,bár majd kiderül évzizedek múlva.

Az meg kit érdekel,hogy mi van az iszlám szerint?Tartsák meg maguknak a szokásaikat is,meg a véleményüket is.

2015. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
na ja az iszlám vallás csak a nőkön kéri számon a szüzességet? a férfiakon nem? érdekes... Igen én is úgy látom, hogy mostanában "ciki" és titkolandó ha valaki csak a férjével/feleségével volt együtt. Pedig nem hiszem hogy rosszabbak ezek a házasságok, mint azoké akik két végéről égették a gyertyát, hoy kiéljék magukat az elköteleződés előtt.
2015. febr. 3. 21:58
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

# 10


Nem igazán értem, hogy miért írtad ezt. Nyugi, semmi gond nincs az önbizalmammal, egyszerűen csak tetszik ha egy lány nem adja oda magát bárkinek.

2015. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát közelről nem ismerek, csak hallomásból. Mélyen vallásos emberekről van szó. Szerintem működhet, fontos, hogy mindkét fél hasonlóan gondolja.


De egyre kevesebben tartják be. Szerintem megvan az előnye is, hátránya is, mint oly sok minden másnak, nem lehet erre a kérdésre kategorikus igennel vagy nemmel válaszolni.

2015. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Vallástól függetlenül nekem egy férfi van az életemben.

Addig is voltak kalandjaim, sőt, de senkinek nem engedtem meg. Mert éreztem, hogy ez nem az lesz. Persze mindenki ugy tudta rólam, hogy már kiskorukent megvolt nekem, de tevedtek:)) ez egy totális titok.

Ez csakis arra tartozott, aki mèltó volt rá. Hamarabb költöztünk össze, mint ahogy megtörtént.

De mindenki másképp csinálja. Vannak sztem elegen, akik nem tamponkent valtogatják a férfiakat, csakhát ez manapság már olyan szinten ciki az átlagemberek közt, hogy azt kell hazudni, peeeerszeee, már 14 évesen szétdugtak az xy taborban.

2023. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!