Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek?! Boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Boldogtalan vagyok, lestrapált, fáradt és nem érzem magam jó nőnek. ; (

Figyelt kérdés

Nagyon sok problémám van mostanság,munkahelyi és magánéleti is. Nem is tudom hol kezdjem,de annyira kétségbe vagyok esve. Nem szeretem a munkám,váltani szeretnék,pályázgatok folyamatosan,de eddig semmi. Nyáron házasodtunk össze a Férjemmel,akit nagyon szeretek és tudom,hogy Ő is szeret engem,csak úgy érzem nem mindig ért meg. Keveset szeretkezünk mostanság,mert én stresszes vagyok,ami rá is kihat persze. A házasság elején még annyira boldog voltam, hogy minden tökéletes, de a munkahelyi stressz plusz pár dolog rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra is úgy érzem. Persze Ő azt mondja, hogy mi úgyis mindig együtt maradunk. Azt hiszi ezek nálam csak "hisztik" a munkám miatt,mert hogy valójában amiatt vagyok ilyen. Igen, ez így is van, csakhogy közben azt hittem minden tökéletes lesz köztünk is, de most nem az. Rájöttem, hogy van amiben teljesen más terveink vannak, nekem fontosabb lenne, hogy anyagilag jobban álljunk, Ő az aki kényelmesebben elvan az álló vízben. Rossz,mert a pénzen és a megélhetésen is rengeteget agyalok és itt Mo-on nem látok arra lehetőséget,hogy jobbak legyenek a körülményeink én meg nem akarok emiatt idegileg rámenni. Persze Ő azt mondja, hogy minden nap tesz a jövőnkért, mivel dolgozik. Ami igaz is, csak félek lelkileg rámegyünk az állandó kuporgatásra stb és emiatt el fogunk távolodni egymástól. Nagy szükségem lenne rá, csak azt érzem, hogy néha már nem tudja mit tegyen vagy mondjon amivel megnyugtathatna.

Bak jegyben született, nem a szavak embere sajnos.

Tudom kicsit talán zavaros,amiket írok, nem tudom van-e olyan,aki hasonló helyzetben van vagy volt.

Lehet,hogy csak a munkahely és a pénzkérdés miatt vagyok ilyen és emiatt problémákat kreálok a kapcsolatunkban.


Mit tanácsoltok? Mit tennétek,hogy javuljon a helyzet?

Nagyon rossz ez az állapot.;(



2015. jan. 26. 15:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem minden olyan nehéz és nem tudom,hogy fogunk egyről a kettőre lépni itthon megélhetés és házvásárlás kérdésében.
2015. jan. 26. 15:40
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk így ment tönkre a házasságunk. Munkahelyi stressz, pénz hajkurászása, mert valahol élni kell és valahol lakni kell. Egymásra már nem maradt időnk és erőnk, észre sem vettük és már alig beszélgettünk.


Válts munkát, ahogy teheted és arra figyelj, amennyire lehet, engedd el a pénz témát, ne agyalj rajta görcsösen. Persze fontos, hogy megéljetek, de a békesség és a kapcsolatotok megőrzése sokkal fontosabb, hidd el.

2015. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A munkahelyi parakhoz nincs ötletem de ha nem erzed magad jo nonek jarj el edzeni vagy futni, mindig lestrapalt faradt vagy ez lehet magnezium folsav hiany is vagy lehet h verszegeny vagy. En is non stop faradt ingerlekeny voltam szedem par honapja ezeket a dolgokat magneB6 folsav stb mitnt a terhesek es tenyleg jobban vagyok. Artani nem art szerintem probald ki
2015. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Girgoy ***** válasza:
94%

Nem tudom, vallásos vagy-e, mert az élő hit átsegít az ilyen nehézségeken, de ha nem, akkor se parázz nagyon. :)


Vannak mindenkinél ilyen időszakok, hogy csőstül jön a baj, és összecsapnak a hullámok a fejünk felett. Ilyenkor a legrosszabb az, ha mégjobban hergeljük magunkat és még bonyolultabbá tesszük a helyzetet olyan problémákkal is bírkózva, ami az aktuális szituban szükségtelen. PL., ha elsősorban a munkáddal van baj, akkor nem kell még a párkapcsolatod miatt is izgulni, hogy jajj, azzal mi lesz! Meg milyen terveid vannak a jövőre! Nem tök mindegy, ki tudja, mit hoz a jövő, miért kell mgé most azzal is foglalkozni? Most foglalkozz egyetlen jelen problémával! Ha ez a munkahelyi gond, akkor jól teszed, hoyg pályázol, de tudd, hoyg jelenleg nem kapkodnak senki után sem. Így rendezkedj be arra, hogy egy ideig valszeg várnod kell. A legtöbb hullámvölgyet, amikro nem tudunk mit tenni, legtöbbször egyszerűen türelemmel tudjuk tőlélni. Ha jelenleg nem sikerül semerre "kijutni", akkor várunk, hogy merre mozdulnak el az események, és később megnyílik majd egy jobb ajtó. De addig a jelen helyzetet kell tudni elviselni. Nem tudom, miylen gond van a munkahelyeden, de lehet, hoyg helyileg si orvosolható és nem feltétlenül kell dobbantani a bizonytalanba.


A megélhetés miatt meg ne aggódj. Ha mindkettőtöknek van állása és még nincs gyereketek, akkor jobban álltok, mint kb. a társadalom fele. :) Ésszerű beosztással, és ha nem állandóan a pénzen aggódtok, el lehet éldegélni szépen. Az emberek általában rengeteg felesleges hülyeségre költik a pénzüket, még akkor is, ha nem gazdagok. Pusztán azért, mert a fogyasztói társadalom marketing-kampányát beszívják. Nem kell. Elég azt megvenni, ami szükséges, és ezen felül megtalálni az élet egyéb területeit, amiért éedemes élni és ami ingyen van. Ha a férfjed nem aggódik, akkor vegyél példát róla. Nyílván ha nagyon gáz lenne a helyzet, ő is aggódna, de ha nem aggódik, akkor nem látja olyan szörnyen a helyzetet - ami lehet, hogy tényleg nem is olyan szörnyű. Szóval, csak szépen higgadj le, priorizáld az értékeket, célokat, hogy mi az, amire érdemes energiát fordítani, és csak azal foglalkozz. Az ilyen szitukon minden friss családban túl kell esni. És hidd el: a férjeddel való kapcsolat fontosabb, mint a munka, és ott több örömöt is találsz!

2015. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

A sport nem segít. Ne agyalj feleslegesen az anyagiakon. Nem írod, mennyi a jövedelmetek, megéltek belőle tisztességesen vagy csak neked nagyobbak az igényeid?

Beszéljét3ek meg a férjeddel, és ha ennyire stresszes a munkád, akkor válts! A házasságod fontosabb, mint a pénz hajkurászása.

2015. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Birom, hogy mindenki a sporttal jön. Ha az olyan egyszerű lenne. Elhiszem, hogy megy mondjuk otthon ülő, vagy irodában ülő munkát vègzőknek, de pl. hajnalban kelő, szó szerint fizikai munkát vègző embereknek, akiket hazaèrve is a háztartás ès a fizikai munka vár, este már nemigen van kedve edzegetni... Mindegy. Szerintem is próbálj meg most nem a párkapcsolatotokban lèvő hibákon agyalni. Most mindent borúsan látsz, mèg azt is. Szerintem inkább koncentrálj arra, hogy egymás támaszai vagytok, mutasd ki mèg jobban a szereteted, nyìlj meg mèg jobban, próbálj a pároddal mindent közösen megoldani. Ha szeret, jól fog neki esni, hogy a támaszod lehet a nehèz időkben. Megerőssítheti a kapcsolatltokat.
2015. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Állj! Állj! Állj! Állj meg egy kicsit. Teljesen normális vagy, de rendet kell tenned magadban. Magadnál kezd. Relaxálj. Készíts költségvetést, jelölj ki erre egy füzetet. Spóroljatok. A fizutok tizedét rakjátok félre például. Listával menjetek vásárolni heti 1x. Mikor már látod a gyarapodást megnyuszol kicsit. Szerintem a pároddal romantikázz egyelőre. A hisztivel, vitákkal és stresszel csak magadat és férjedet meríted ki. Az energiát tervezésre, életed szervezésére használd. Építsd fel. És ne felejts el magadról is gondoskodni. :-)
2015. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Anyagi gondjaitok vannak? Vagy nehezen jöttök ki?

Lehet, hogy a párod azért nyugodt mert neki elég ami van. És most kövezzen meg mindenki de nem értem sokszor az embereket, amikor a belüket kihajtják, hogy jobb legyen, olyan emberek akik tisztességesen megélnek a fizetésükből. Persze külföldön jobb...oké, de most komolyan tönkre mennél emiatt? Ne már...Ott van melletted az az ember akit szeretsz, elvett feleségül. Van munkátok, élitek az életeteket. Mi kéne még?????

2015. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nemtom, sztem igazat adhatnál neki, mert a legtöbb ember csak a pénzt hajkurássza, és nincs ideje saját magára. sajnos ez a pénzhajkurászás is csak egy generált dolog, amit a médiából tömnek az emberek fejébe, és másoknak akarsz megfelelni. semmi értelme. amíg mindennap van meleg étel és van tető a fejetek fölött sztem semmi értelme a még több pénznek. inkább töltsétek a szabadidőt hasznos programokkal és egymásra szánt idővel. az idő során ez a magatokba fektetett energia sokkal jobban meghálákja magát, mint a drága kocsiba/lakásba fektetett pénz. mert az csak elévül, elveszti az értékét ellenben amit magatokba forgattok az örökké csak kamatozni fog, persze nem Ft-ban.
2015. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha én magamból indulok ki, akkor nagy bajod van. Nekem mikor legutóbb így éreztem magam, szakítás volt a vége. Mert semmi, de semmi más bajom nem volt, mint, hogy az életem megrekedt és boldogtalan voltam. Nekem tényleg a sport segített, csak nem úgy, ahogy sokan mondják.


Közösségbe kezdtem el járni, felfedeztem, hogy értékes vagyok, jó a humorom, és mindent, amit a kapcsolatomban már elfelejtettem.


Mivel te házas vagy, nem azt javaslom, hogy válj el, hanem, hogy előbb a kapcsolatot próbáld megjavítani. Pl. szexuális téren.


Mert nekem a munkám sem kevésbé stresszes nem lett, sem jobban nem keresek, de bizony boldog vagyok. Igaz már egy másik férfi oldalán, aki lelkileg is képes feltölteni, és a szex is úgy működik, mint még soha senkivel.


Én azt a kérdést tenném fel a helyedben magamnak, hogy mi a bajom? Ha sokszor felteszed ezt a kérdést, megkapod a választ. Mert nem a munkád. Én is pályázgattam ez exem mellett, de nem ez volt a baj. Ő kikerült a képből és minden a helyére került. A munkám is. Ami ugyanaz, mint korábban.

2015. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!