Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Haragudnátok a testvéretekre,...

Haragudnátok a testvéretekre, ha ezt nem mondaná meg a barátotokról?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a barátoddal lett volna egy 2-3 hetes szünet és megbeszéltétek, hogy ezalatt bárkivel kavarhattok. Te nem kavartál senkivel és a barátod azt mondta neked, hogy ő sem (te javasoltad a szünetet).


De közben a húgod (akivel legjobb barátnők vagytok kb) megtudja, hogy kavart 5 lánnyal, ebből 3 olyan, akit utálsz, 1 olyan, aki már előtte is rá volt kattanva a barátodra, akkor is flörtölt, meg írogatott neki, amíg együtt voltatok. Viszont a húgod olyantól tudja, akinek ezt nem lett volna szabad senkinek elmondani, ezért megígérte az illetőnek, hogy nem beszél róla még Neked sem.

Te pedig a 3 hetes szünet után összejöttél a barátoddal megint, de mondtad a húgodnak, hogyha azzal a 3 lánnyal lett volna neki bármi, szakítanál vele.



Ha megtudnátok, hogy volt valami és a testvéretek tudta, mit tennétek?


2014. szept. 21. 01:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosra tudnám, és elmondanám. És nem haragudnék, ha nekem mondanák meg.

De ez, hogy Kati hallotta Robitól, ő meg Timitől és végül a Pistike mondta el nekem... Eléggé kétséges.

2014. szept. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Biztosra tudom, az illető, aki elmondta, a fiú egyik legjobb barátja és ott állt mellettük...
2014. szept. 21. 01:33
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Ezért nem hiszek a "szünet" intézményében. Értelmes ember el tudja dönteni, hogy szerelmes-e vagy sem, jár-e valakivel vagy sem. Ha más után csorgatja a nyálát, akkor meg ki kell dobni, nem ám "szünetet tartani".
2014. szept. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi "valami" volt?

Elmentek együtt uszodába, fagyizni, vagy orgiát rendeztek? Haverkodott a lányokkal, vagy egyértelműen randi volt?

Ezt kívülről nem lehet megállapítani, a húg csak akkor tudhatja, hogy "valami" volt, ha a lányok ezt úgy mesélték el neki, hogy a fiú udvarolt nekik vagy közeledett hozzájuk testileg, stb.

2014. szept. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

hát, ha egy olyan hülye punci a testvérem, hogy "szünetet" tart a pasijával, felhatalmazva hogy bárkivel "kavarhat", de ő nem kavar, majd újra összejön a sráccal, akkor tökmindegy mit mondok el neki. ha nem mondom el, azért fog haragudni, ha elmondom, azért.


fogykós és kész.

2014. szept. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, hogy önmagadat hazudtolod. Ezt állítod a kérdés elején:

megbeszéltétek, hogy ezalatt bárkivel kavarhattok.

A kérdés végén pedig:

hogyha azzal a 3 lánnyal lett volna neki bármi, szakítanál vele


Szóval akkor bárkivel, vagy mégsem bárkivel?

Amúgy a szünet szinte 100%ban a kapcsolat végét jelenti, szóval nem mennék bele.

Egyszerűen nem menne (ahogy neked se megy) hogy a szünet alatt szabad emberként kezeljem.

2014. szept. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostanáig nem tudtam aludni, de ez a kérdés rendesen lefárasztott.
2014. szept. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon gyerekes az egész szituáció, a szünet, a bárkivel kavarás. Amúgy én is ott jártam, ahol mesélték, hogy ki kivel mikor mit csinált.
2014. szept. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a testvéremre haragudnék, nyilván nem tudta, hogy mi lenne a jó megoldás: beleavatkozni vagy sem.

Én inkább azon gondolkoznék el erősen, hogy minek nekem olyan pasi, aki a szünetet olyan szabadságként fogta fel, hogy annak örömére, hogy megszabadult tőlem, 5! lánnyal is kavart.

2014. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Dráma a gimiben, atyaég...
2014. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!