Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az ázsiaiakra jellemző inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ázsiaiakra jellemző inkább hogy európaikkal kötnek házasságot, vagy inkább európaiak amerikaiakkal?

Figyelt kérdés

Sok ázsiait (főként Pakisztán és környéke, illetve thai lányok) ismerek, akik elég feltűnően papírokért házasodtak be Európába, viszont több olyan magyar barátnőm is van, aki amerikaihoz ment hozzá majd egy későbbi zöld kártyáért...


szerintem az ázsiais téma jellemzőbb, nem?


2015. jan. 4. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:
az tuti h egy ázsiai nönek nem kell nagy igény ha érted ;) de én is ismerkednék ázsiai es thai lanyokkal kerdezo ha tudsz segiteni kerlek segits!!!
2015. jan. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ázsiaiak, de nem feltétlenül europaiakkal hanem szimplán bárkivel aki fehér. Persze nem mindenki ilyen, de néhányan annyira megszállottak hogy a bőrszínen kívül az sem érdekli őket hogy pl egy gyilkoshoz mennek hozzá.
2015. jan. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező az érdek házasságokról beszél. A magyar egyetemeken is gyakran tesznek ázsiai férfiak magyar lányoknak pénz ellenében ilyen ajánlatot. Eltekintve attól hogy én férfi vagyok. Nem mennék bele ilyen házasságba még nagyobb összeg esetén sem. De ezek az ázsiai férfiak jellemzően 500-800 eurót kínálnak. Nevetséges.
2015. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer regeltem egy nemzetközi társkeresőre, és már az első napon 20 levelet kaptam nagy részt filippínó nőktől, de volt ott pár közel keleti is. Ezek menekülnének onnan, mindegy hogy kivel. A megdöbbentő az, hogy nagy részük nem csúnya, kövér, szőrös nő volt, hanem 10/8-9 kategória. Egy hét után töröltem magam, mert nem lehet velük rendesen beszélni, gyakorlatilag árulják magukat és arra szorítkoznak. Nagy üzlet ez, mert tömve a net orosz és ázsiai nőket "áruló" oldalakkal.

Az európai és ázsiai életszínvonalat nem lehet összehasonlítani, teljesen biztos hogy kevesebben házasodnak azért, hogy amerikaiak lehessenek.

2015. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

500-800 euro?

Vietnam - Ausztralia, $25-30000. Igaz, ket evig el kell tartani a bejovot/fizetot, hazasnak kell maradni. 2 ev utan nem problema a valas.

2015. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!