Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Testi vonzódás szükséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi vonzódás szükséges egy házasság fenntartásához, vagy elég a szeretet is? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjemmel lassan 10 éve vagyunk házasok. Sosem volt az esetem külsőre, nem voltam szerelmes belé, de nagyon kitartó volt és nagyon szeretem, mint embert, régen azt gondoltam, hogy ennyi elég is. Aztán ahogy telnek az évek egyre többször fordul meg a fejemben, hogy valamit elrontottam, nem tudom, hogy tényleg boldog vagyok-e és hogy elég-e ez nekem. Leszögezném, nincs más képben és sosem csaltam meg. Viszont egyre rosszabbak az együttlétek vele, vagyis nem az együttlétek, mert azokat még élvezem is, hanem utána majdnem mindig elfog a sírás és inkább elfordulok tőle. Nem tudom, hogy ebből mit vesz észre, mert ő csak átkarol ilyenkor hátulról és becsukja a szemét, általában el is alszik. Nagyon sokat gyötrődöm, hogy maradjak-e, vagy ne, mert amúgy meg jól megvagyunk, úgy érzem és van egy 3 éves lányunk is. De akkor miért van ez velem szeretkezés után? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2015. jan. 31. 18:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem elég ennyi soha :(


Pont ezért van ennyi válás, mert rengeteg nő idő hiányában vagy önbizalom hiányában hozzámegy az első olyan emberhez, aki kedves, szimpatikus, anélkül, hogy a saját érzéseivel is törődne.... így nem lehet élni! Így sosem lesz az ember boldog.


Nem vágysz arra, hogy igazán odalegyél valakiért? Hogy boldoggá tegyen, hogy otthon ő vár rád? Hogy örülj már annak a gondolatától is, hogy van neked? Mert egy jó házasságban így működik. Nem úgy, hogy undorodsz tőle, elsírod magad és észre sem veszi...

2015. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De igen, vágytam mindig is, csak a mai napig nem hiszem el, hogy ebben nekem valaha részem lehet, mert még sosem volt. Valahogy a "nagy" szerelmek mindig reménytelenek voltak, különböző okok miatt és én nem ragadtam le senkinél, nem kergettem hiú ábrándokat és nem futottam olyan szekér után, ami nem vesz fel. Nem tudom miért alakult ez így, állítólag egyeltalán nem voltam/vagyok csúnya és jó az alakom is, mégis így alakult.
2015. jan. 31. 18:11
 3/33 anonim ***** válasza:
37%
Nő részéről még csak rendben, de egy férfi ritkán bírja ezt sokáig...
2015. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Miért bírja ritkán sokáig? Szex van...
2015. jan. 31. 18:23
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Sohasem voltam egy gondolatolvasó típus, de ha észre sem veszem, hogy a párom boldogtalan mellettem, az a figyelmességemet is minősíti... aki törődik veled annyira, hogy odafigyeljen, az észreveszi.
2015. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%

"De igen, vágytam mindig is, csak a mai napig nem hiszem el, hogy ebben nekem valaha részem lehet, mert még sosem volt. Valahogy a "nagy" szerelmek mindig reménytelenek voltak, különböző okok miatt"


Látod, amit írtam: nem bízol magadban, és beadtad a derekadnak egy olyannak, akitől biztosat várhattál. Kérdező, a kapcsolatért, szerelemért neked is tenned kell! Ez nem úgy megy, hogy egyszer bekopog. Nem mindig az jön az ajtódhoz vörös rózsacsokorral, akitől szeretnéd. Ahhoz, hogy megismerd az igazit ismerkedned kell, kimozdulni, és nyitottnak lenni, neked is kezdeményezni... nem lehet mindig csak várni, várni. Így nem csoda, hogy sosem talált meg a szerelem.


A legtisztább lenne ebből tanulva megbeszélni ezt a férjeddel, elválni míg fiatal vagy - a lányodnak is annál könnyebb, minél fiatalabb. Megtartani a normális kapcsolatot a gyerek érdekében, közös felügyelet, aztán pedig kergetheted a gyereknevelés mellett a saját boldogságodat.


"Miért bírja ritkán sokáig? Szex van."

SZerinted a férjed hülye, vak vagy teljesen fogyatékos? Egy idő után rájön, hogy nem szereted. Az, hogy szex van, nem elég egy érző lénynek sem...

2015. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Szerintem szükség van a testi vonzódásra. És nem azért mondom ezt, mert egy nimfomán, szexőrült nő vagyok, hanem azért, mert egy kapcsolatban szükség van a testi vonzódásra.
2015. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
52%
Ezt a kérdést én is irhattam volna. Én ugy gondolom a szex nem minden, még ha néha kevés, többet, jobbat szeretnél. De a szeretet, a gyerekek fontosabb kapocs. Inkább élek velük, minthogy a szexért váljunk.
2015. febr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Szia!Hát,nem is tudom mit válaszoljak...Én is férjhez mentem,egy rendes,kedves,humoros,stb pasihoz,aki amúgy nem vonzott(volt szex nem is rossz,de mégse volt az igazi, na).Aztán megismerkedtem valakivel aki nálam 20 évvel volt idősebb,őrült nagy szerelem,eget rengető szex,stb,a férjemmel szétmentünk.


Még mindig a "nagy ő"-vel vagyok együtt, pár év és elmúlt a rózsaszín köd,kiderült,hogy szinte midenben ellentétei vagyunk egymásnak,már beszélegetni se tudunk,nincs közös téma,dögunalom az egész kapcsolat.Hát én már visszasírom az "ugyan nem vagyok oda érte,de tök jól elvoltunk" házasságomat...

2015. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is azt mondom, hogy ha amúgy jól múködik a házasság, a felek jól kijönnek, mert nálunk ez van, akkor talán érdemes lenne benne maradni. Néha azt érzem, hogy csak hiszti az egész, mert annyi házasság van, ahol a férj iszik stb., nálunk meg semmi ilyenről nincs szó és igazából összetehetem a kezemet, hogy ilyen férjem van.
2015. febr. 1. 13:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!