Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Testi vonzódás szükséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi vonzódás szükséges egy házasság fenntartásához, vagy elég a szeretet is? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjemmel lassan 10 éve vagyunk házasok. Sosem volt az esetem külsőre, nem voltam szerelmes belé, de nagyon kitartó volt és nagyon szeretem, mint embert, régen azt gondoltam, hogy ennyi elég is. Aztán ahogy telnek az évek egyre többször fordul meg a fejemben, hogy valamit elrontottam, nem tudom, hogy tényleg boldog vagyok-e és hogy elég-e ez nekem. Leszögezném, nincs más képben és sosem csaltam meg. Viszont egyre rosszabbak az együttlétek vele, vagyis nem az együttlétek, mert azokat még élvezem is, hanem utána majdnem mindig elfog a sírás és inkább elfordulok tőle. Nem tudom, hogy ebből mit vesz észre, mert ő csak átkarol ilyenkor hátulról és becsukja a szemét, általában el is alszik. Nagyon sokat gyötrődöm, hogy maradjak-e, vagy ne, mert amúgy meg jól megvagyunk, úgy érzem és van egy 3 éves lányunk is. De akkor miért van ez velem szeretkezés után? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2015. jan. 31. 18:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
58%
Már hogyne lenne fontos,én emiatt váltam el.Nálunk gyerek utánn a férjem volt mindig "fáradt" mondván neki most két ember helyett kell pénzt keresni.Mondanom se kell,miutánn visszamentem dolgozni se lett jobb,bármit csináltam havi 1-2 alkalomnál többet nem tudtam elérni,és az is olyan volt,mintha le kéne tudnia valami nemszeretem köteleséget.Aztán egy évre rá,hogy újra dolgozni kezdtem meguntam egy este leültettem és elmodtam neki,hogy én nem csinálom ezt tovább,váljunk el inkább.Persze én voltam a nimfomán hárpia akinek csak f..-on jár az esze és nem érti meg,hogy ö milyen kimerült.Soha többet nem mennék bele olyan kapcsolatban amiben nem érzem nőnek magam.
2015. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Egyáltalán akkor minek mentél hozzá?!
2017. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mi van veletek azóta, kerdezo?
2018. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!