Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha a feleségedről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a feleségedről kiderülne, hogy örömlányként dolgozik?

Figyelt kérdés
Úgy érzem vége az életemnek, és a házassàgomnak... van két kislànyunk, és fogalmam sincs mit csináljak. A feleségem ápolónő, és kiment Svájcba dolgozni, a sok pénz ezért nem volt gyanus... És nem értem miért volt erre szüksége?
2015. febr. 2. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Megkerdeznem az okat es megprobalnam valahogy megerteni, meg akkor is ha nem ertek vele egyet. Az emberek csinalnak neha furcsa dolgokat, de a fo kerdes az, hogy mi vitte ra arra h ezt csinalja?


Nyilvan nem szorakozasbol tette.Szoval mielott elitelnem megprobalnam megtalalni az okat, es utana osszeragasztgatni a hazassag darabkait. Masreszt melyen -nagyon melyen- magamba neznek h nekem ebben mi szerepem volt.

2015. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Egyből elkezdenék gyanakodni, és gondolnám, hogy nem önszántából csinál ilyet.

Jónéhány Ózdi jómadarat hoztak el onnan Svájcból, mert nőket futtattak.

Én azokat küldeném a darálóba, ne a feleségedre gyanakodj.

2015. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy az? Rengeteg magyar dolgozik Svajcban, nem feltetlenul szexmunkat!
2015. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
kamu.
2015. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Elmennék a dokihoz kivizsgáltatni magam.
2015. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
75%
Mivel tenykent kezeled a dolgot igy gondolom ez nem csak egy gyanu. Valoszinuleg a penzert csinalta, nem (csak?) a sajat elvezetere, de azert lassuk be: sok penzhez nem csak igy lehet hozzajutni. Tehat fogadd el nagyon nehez lesz..de ha ennyi ido utan megtette akkor eb feltennem magamban a kerdest hogy biztosan ot kene-e boldogga tennem. Kitartas!!
2015. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Undorodnék tőle, elmennék orvoshoz. Engem nem érdekelne hogy miért tette ezt, inkább éljünk szegényen, de ne így!
2015. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Biztos vagy benne, hogy örömlányként dolgozik? Miért volt szükség arra, hogy itt hagyva a gyerekeiteket, külföldre menjen dolgozni, annyira rosszul álltatok anyagilag? Te mivel foglalkozol, tudtátok ketten biztosítani a családotok normális megélhetését? Mondjuk nekem erre nem lenne megfelelő ok, ha az anyagiak miatt csinálja akkor sem, már ha valóban így van.
2015. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Belekortyolnék az italomba, aztán kicsit széthúznám a számat, hogy lássa a svájci implantos, teljes, hófehér A1-es fogaimból az elejét akár egy Jeep:

[link]


Aztán belenéznék a szemébe néhány másodpercre és annyit mondanék: "Szívem, bele vagy darálva a levesbe. Valamelyik ügyvéd elintézi a részleteket. Szia."


xDDD ypaaaaaa

2015. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elmennék egy nemi betegség szűrésre elsőkörben...
2015. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!