Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha most kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha most kiderülne, hogy megcsal a férjed?

Figyelt kérdés

Mit éreznél,hogy reagálnál?Megbocsátanál?

Szerencsére nem áll fenn ez a probléma,de most úgy elgondolkoztam rajta,hogy én hogy élném meg.

Az biztos,hogy egy világ omlana össze bennem.Nagyon csalódott lennék és iszonyatosan fájna.Nem tudnék megbocsátani,soha.Biztosan elválnék,annak ellenére,hogy van egy 2 éves lányunk.


2014. dec. 23. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek ezen most pörögnöd?


Egyébként mindenki akkor tudja meg, hogyan reagálna, ha valóban átélné. Addig minden csak találgatás.

2014. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Na vajon mit éreznénk?! Nyílván nem pillangókat kergetnénk.
2014. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagy! Nincs gondod! Mit mondjak még?
2014. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Megijednék hogy skizo vagyok, és a másik énem meleg.
2014. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, és nem is akarom elképzelni, van elég bajom képzelgés nélkül is :)
2014. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fájna, de ha a másikkal boldogabb mehetne.
2014. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kiakadnék, hiszen megbízom benne. Külföldön dolgozik, pár havonta jár haza, még csak le sem bukhatna. Úgy érzem, nem tudnék megbocsátani, viszont ott és akkor ki tudja, hogy éreznék. Nem tudom.
2014. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Elválnék. Árulónak nincs bocsánat. Nálam nincs.
2014. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha most tudnám meg, akkor vele összevesznék - de csendben, hogy a gyerek ne hallja - majd minden erőmet és a maradék büszkeségemet összeszedve mosolyogva csinálnám végig a karácsonyt. Nem tenném tönkre a kislányom szentestéjét, és nem rontanám el a szüleim, testvéreim ünnepét sem, mert tudom, hogy ha ez kiderülne akkor olyan mélyen együtt éreznének velem, hogy kárba veszne az ő ünnepük is. Ráérnének megtudni később is. Egyébként az összeveszést követően tudom, hogy megbeszélnénk a dolgokat, hiszen ha maradéktalanul boldog lett volna mellettem, ha maradéktalanul boldoggá tettem volna, akkor nem csalt volna meg. És ki tudja lehet, hogy helyre lehetne hozni a dolgokat.
2014. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Meglepődnék, hogy van férjem.
2014. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!