Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan menjen bele manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjen bele manapság egy nő okosan egy házasságba, hosszú távra? Miket lépéseket tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Főleg tapasztaltabb hölgyek válaszát várnám. 27 L

Előre is köszönöm.



2015. febr. 3. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ismerje meg jól a párját, tanuljon meg bízni, szeretetet kimutatni és befogadni. Képes legyen a kompromisszumokra, kívülállókkal szemben nyilvánosan is álljon ki mindig a párja mellett, otthon lesz lehetőség személyesen megbeszélni a különbségeket. Legyen tartása, értékrendje.

Ne felejtsen el Nő maradni.

2015. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Okosan? Menj hozzá egy gazdag 80 éveshez. Akár még még sokéig is élhet, így hosszú is lehet. Az okos részét meg nem kell magyarázni.


Vagy most komolyan, hogy gondoltad ezt a kérdést?

2015. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Pl. ha van lakásod. Ne add el, hanem tartsd meg. Közösen vágjatok bele egy másikba. Így neked mindig lesz hova menned, ha elváltok. Nagyon sokan azért nem tudnak elválni, mert nem tudják a lakás kérdést megoldani.
2015. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Én sem értem, hogy gondolod ezt a kérdés! Okosan egyetemre járunk meg tanulmányokat folytatunk. Házasságba szerelemből megyünk bele! Mi az, hogy "Miket lépéseket tanácsolnátok?"
2015. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Előbb lakjatok együtt egy darabig, és ha sikerül összeszoknotok, hidd el nem egyszerű...

miután kiharcoltátok magatokat, utána jöhetnek a nyugodt évek, ha ezt átvészelitek, akkor simán összeházasodhattok.



20/L

(tudom, hogy fiatalnak számítok, de már most fogyasztom a második élettársamat)

2015. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Eövidebb tavra is lehet?


Milyen okosságra gondolsz, milyen lépeseket?


Szerintem az a fobtos, hogy egy működő kapcsolatból legyen házasság, és ne egy működőnek HITT-ből


Nagyon sok olyat látni, hogy egy haldokló kapcsolatot eljegyzessel,mhazassággal, vagy gyerkkel akarnak helyrehozni..


Fontos a házasság előtt ismerni a másik jövőképét, az állaspontját folgokhoz..( gyerek..lstb)

Vagy egyáltalán hogyan, és hol képzelitek el az életeteket.


Talan anyi okosság, hogy érdemes együttélni előtte, ne házasságban derüljön ki, hogy a mindennapokban nem tudtok megegyezni,mpl a munkamegosztásban, vagy az alvásritmusban stb



Igaz veled egy korű vagyok,de 7 év kapcsolat többév együtélés és házasság van mögöttünk.

2015. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ebben az életben semmire nincs garancia. Az biztos, hogy egy házasságot jól meg kell gondolni, de azt nem tudhatjuk soha, hogy mi lesz évek múlva, melyik fél merre fejlődik, hogy változik a gondolkodása, az érzelmei. Az alapoknak minden esetre meg kellene lenniük, hogy a kölcsönös szerelem/szeretet, bizalom, hűség, felelősségteljes gondolkodás, stb. De ezek is lehetnek múló dolgok sajnos. Sokan válnak el 10-20 év házasság után, és nem feltétlen azért, mert addig bírták,(persze sok esetben évek óta nem működik, csak húzzák a válást) van ahol akkor csalódnak egymásban, vagy akkor áll elő egy olyan élethelyzet, ami döntő, és egyik fél nem tudja elfogadni a másik hozzáállását, nem egyformán reagálnak a változásra. Lehetetlen felkészülni rá, előre tudni, mit hoz a jövő. Minden házasság lutri, vagy bejön, vagy nem.
2015. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Okosan? Engem is ez fogott meg, mi az, hogy okosan? Szeresse, akihez hozzámegy! Azt gondolom, hogy előre tervezni még ésszel sem igen lehet, a boldogságot meg pláne nem lehet észérvekkel megtervezni! Érezzen elsősorban, és utána gondolkodjon! Mindent meg lehet oldani, ha a szív szeret! 31N
2015. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Vannak olyan nők és férfiak akik a szerelmükben is potenciálisan azt az embert látják, aki ki akarja forgatni őket a vagyonukból és ott akarnak keresztbe tenni nekik ahol tudnak. Ilyenkor születnek a házassági szerződések, a felek külön kasszán vannak, saját ingatlant tartanak fenn, eltitkolják egymás elől a jövedelmüket és pénzt dugdosnak a rosszabb napokra.

Szerintem a házasság és a komolyabb párkapcsolat sem nekik való, mert bizalom nélkül nem érdemes belekezdeni semmibe. Akik a potenciális kártevőt látják a másikban, ott nem létezhetnek igazi érzelmek.

2015. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
Házassági szerződéssel
2015. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!