Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elakar jegyezni, de alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakar jegyezni, de alig ismerem, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha olyan szemelyek valaszolnanak akik mar tapasztalttak ezen a teren.Van egy fiu akivel a tavaj nyaron jottem ossze es ket talalkozas volt csupan,a masodik talalka a baratnom lagzijan zajlott.A srac rendes csak most tudom velem van a baj,ugy erzem hogy nem helyes de mit tegyek?Harom eves kacsolatom ment tonkre ami nagyon kiboritott es azota sem tudok ugy bizni senkiben sem igazan.Most pedig ez a ferfi felesegul akar venni.Valahol keresem benne azt a valakit akire vagyom de O olyan hidegnek tunik,a rossz az az hogy vissza utazott kulfoldre mar a lagzi utan es mar vagy fel eve nem lattuk eymast.Ket honap mulva jon haza ujra es addigra szeretnem eldonteni a tovabbiakat vele kapcsolatban csak hogy nehezen megy mert annyira fajt az elso kapcsolatom hogy mar alig hiszem azt hogy szerelmes lehetnek ujra.Segitsetek kerlek ti mit tennetek ebben a szituban?Koszonom elore is a valaszokat.
2015. febr. 5. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha kétségeid vannak, mondj nemet. Együttélés nélkül őrültség az eljegyzés.

Mi is jegyesek vagyunk, egy éve együtt élünk, és még néha így is úgy érzem, elkapkodtuk

2015. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

eljegyzés még nem jelent semmit.

több fiú ismerősöm is "eljegyezte" a bnőjét.a hátuk mögött meg rángatták a vállukat "jóvan,legalább most örül,meg csöndben lesz"

semmi komoly szándék nem volt mögötte.

2015. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Kettes válasza eléggé meglep.

Nálam az eljegyzés egy komoly dolog. Az komoly szándékot takar. Persze másfél év körül nálunk is szóba került a párommal, volt is olyan megnyilvánulása, hogy "Szívem szerint már most eljegyeznélek", és bár nagyon jól esett, leállítottam. Tudja, hogy ha eljön az ideje igent mondok, de előtte összeköltözés, szokjunk össze rendesen, és ha működik a dolog, akkor jöhet a gyűrű.

A ti kapcsolatotok ennyiből nekem nem tűnik komolynak, sőt. Ennyiből gondolkodás nélkül nemet mondanék.

2015. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól értem? Kettő darab találkozás után eljegyzés? Ugyan már...
2015. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik talin lenne az esküvő,

a negyediken meg a válás...

2015. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem 3 honap egyuttjaras utan akart a parom felesegul venni. Szerencsere megvartam amig a rozsaszin kod elszall. Elszallt es vele az is hogy hozzamenjek, mert kezdem egyre jobban kiismerni. Ne menj hozza amig nem ismered.
2015. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két találkozás után?

Mondd hogy kamu!

2015. febr. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!