Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kér-e bocsánatot a férjetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kér-e bocsánatot a férjetek? Belátja, ha téved?

Figyelt kérdés

Kérdésem olyan helyzetre irányul, amikor tegyük fel valami szóbeli megbántás történik, tehát nem egy hatalmas vétség, viszont olyasmi, amit másként is lehetett volna közölni, de az illető esetleg egy nyersebb módot választott... Olyasmit mond, ami valóban sértő. Ilyen helyzetekre gondolok, szoktak a férjeitek bocsánatot kérni valamilyen módon?

Az én párom magát a bocsánatkérést sose mondja ki, amit már annak ismertem ki az idők során az a közeledés. Tehát ha belátja magának is, hogy most esetleg sértőt mondott,akkor odajön és megölel... De ki nem mondaná, hogy "ne haragudj" :P Sőt, ha megszólal, akkor azzal csak rosszabbá teszi, mert kiderül, hogy még mindig szentül hiszi, hogy ő megfelelően járt el és hozzáteszi: "az igazságért törik be az ember feje, milyen igaz..." :P Arra meg nem is gondol, hogy az általa igazságnak vélt dolgot esetleg nyers-gonosz-bántó módon tálalta és az esik rosszul...


Ti hogy álltok az ilyen helyzetekkel? Férjeitek mutatnak megbánást ilyen esetben? :)


2015. febr. 6. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz kérdés. Nektek nőknek szinte minden bántó és sértő, ami a ti elképzeléseitekkel ellenkezik. Mostanában volt sok ilyen kérdés és bizony sok esetben nem a férfi a hibás, hanem a nő, mert túl érzékeny.
2015. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen szokott.
2015. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon ritkán bántjuk meg egymást, és általában az is figyelmetlenség/félreértés, de ha kimutatom vagy megmondom, hogy valami rosszul esett, akkor elnézést kér. Ugyanez fordítva is így igaz, ha én voltam ingerültebb, és rájövök, vagy látom, hogy rosszul esett neki valami, akkor én kérek bocsánatot. Nem könnyű, de mindketten megtanultuk, sokkal jobb félretenni a büszkeséget ilyenkor.
2015. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem mindig
2015. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, mindig, ha látja, hogy rosszul esik. De ugyanezt megteszem én is, akkor is, ha úgy gondolom, hogy nekem volt igazam. Az, hogy a ne bántsuk meg egymást fontosabb annál, minthogy kinek van igaza vagy sem egy piti ügyben.
2015. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, szokott, de en is ugyan ugy.
2015. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem igazán hallottam a 27 év alatt... ahhoz viszont mesterien ért,hogy kimossa magát, és mentséget találjon, ő miért is nem hibás...


Mondjuk, szóban én se szeretem kimondani, hogy bocsánat, inkább hízelgek, bújok, ha tudom hibás, vagy hisztis voltam...

2015. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem bánt meg. Talán még sosem mondott rám sértőt. Csipkelődés sűrűn szokott lenni, de akkor úgyis össze-vissza oltjuk egymást és csapjuk le a magas labdákat, de igazán sértő dologra nem emlékszem. Vagy csak én nem vagyok egy mindenen megsértődős fajta...
2015. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Igen mindig bocsànatot kér. Ésa nagyon sokszor belátja ha tévedet.
2015. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem.
2015. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!