Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti lazán vennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lazán vennétek, ha a párotok vacsora közben, meg lefekvéskor ellenkező neművel facezne?

Figyelt kérdés

belenézni persze nem enged

olyanokat mond erről:

hogy volt küztük már minden (tehát nyugodjak meg, nem kialakuló kapcsolat)

és messze vannak egymástól, mindkettejüknek van párja (tehát megint nyugodjak meg, mert nem szerencsések a körülmények..)


de egyszer -kétszer jóízűen felnevet chatelés közben..


2015. febr. 7. 23:18
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*szóval olyan pillantokban ami csak rátok tartozna.


végre itton vagyunk munka után, megfőztem, vacsizunk..és így tovább

2015. febr. 7. 23:19
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt biztos nem tudnám eltűrni.
2015. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Költőnő? ***** válasza:
84%
egyszer kérném szépen, másodszor már kevésbé szépen, harmadjára a teló repülne, negyedjére ő.
2015. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem tűrném. Először a fejére önteném a vacsorát, aztán kiraknám / elmennék. Ez messze nem normális. Mi sem olvassuk egymás dolgait, de bármikor belenezhetnénk bármibe, sőt, végig is olvashatnánk - és a másik nem akadna ki. Aki pedig " magánszféra " címszó alatt megtartja az ilyen kis titkait, annak nen tiszta a lelkiismerete. Szóval ha nem is csal meg, ő is tudja hogy átlépi az elfogadható határt és ezért nem enged belenézni. Ne tűrd.
2015. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
jobb, ha nem hagyod, később rosszabb lesz. velem is történt ilyen, az exével chatelt, miközben főztem neki a kaját... ilyenhez azért pofa kell
2015. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

Én lazán venném. Főzés és közös vacsora helyett többnyire szerveznék magamnak más programot estére (uszoda, mozi, valami kreatív hobbi foglalkozás, Salsa club, bármi, ahol jól érzem magam), szóval kimozdulnék és ismerkednék.


Nem vagyok egy birtoklós típus, nincs azzal semmi gond, ha mással szívesebben tölti az idejét esténként a párom, és azzal sem, ha nem maradunk örökre együtt.

2015. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
1%

Én is ezt teszem, de az asszonytól nem tűrném.

Én nem akarok félrelépni, és nem is fogok.

De az "Az asszony ingatag".

2015. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
36%

Én nem hiszem, hogy kiakadnék ezen.


Egyrészt azt gondolom, hogy ha a férjem meg akarna csalni, vagy bármit is akarna attól, akivel épp bájcseveg, akkor nem otthonról intézné, hanem a munkahelyéről, vagy olyankor, amikor én nem vagyok otthon.


Másrészt bízom benne is és saját magamban is, nem feltételezem, hogy félrelépne.


Harmadrészt miért ne beszélgethetne "ellenkező neművel"? És azt sem értem, miért baj, hogy "jóízűen felnevet chatelés közben". Nyilván azért beszélget valakivel a szabadidejében, mert ettől jól érzi magát.


Belenézni a beszélgetésébe meg eszembe sem jutna, pont azért, mert megbízom benne. Nekem sem tetszene, ha ő beleolvasna a chatembe, még akkor sem, ha épp anyukámmal beszélgetek arról, hogy mit főzzek másnap ebédre. Egyszerűen azért nem, mert rosszul esne, hogy nem bízik bennem.

2015. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Önmagában azzal nincsen gond, hogy ellenkező neművel beszél, azonban azzal már, igen, hogy mikor teszi.

Nem hiszem, hogy olyan fontos megbeszélnivalójuk lenne, ami mondjuk nem ér rá kaja előtt vagy után, és feltétlenül közben kell intézni. Szóval nem, ezt így nem venném lazán.

2015. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon akadnék ki, hogy vacsora közben ahelyett, hogy normálisan megvacsoráznánk a telefonon lóg. Függetlenül, hogy egy férfi haverjával vagy egy nő ismerősével facezne , ne legyen már olyan bunkó, hogy pont vacsora időben. Azért azt a nyavalyás mobilt nem árt időnként letenni, és figyelni arra aki éppen vele szemben ül, és esetleg beszélgetne.. A bunkó viselkedést én soha nem tudtam lazán venni.
2015. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!