Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti lazán vennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lazán vennétek, ha a párotok vacsora közben, meg lefekvéskor ellenkező neművel facezne?

Figyelt kérdés

belenézni persze nem enged

olyanokat mond erről:

hogy volt küztük már minden (tehát nyugodjak meg, nem kialakuló kapcsolat)

és messze vannak egymástól, mindkettejüknek van párja (tehát megint nyugodjak meg, mert nem szerencsések a körülmények..)


de egyszer -kétszer jóízűen felnevet chatelés közben..


2015. febr. 7. 23:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van egy masik nemu baratja es beszelgetnek, pont nem erdekel. Nekem is vannak ferfi baratiam. VISZONT! azt, hogy a kozos etkezeseket(ezzel az en munkamat), nem tiszteli meg azzal, hogy ram figyel es velem beszelget, azt nem turnem el. Este szoktunk beszelgetni masokkal, munka, baratok,csalad stb, de nem a kozos esti "programok" alatt mint pl a vacsi vagy a lefekves. Marha nagy bunkosag amugy egy asztalnal ulni valakivel es a telefonodat nyomogatni. Ettol fuggetlenul kerdes, hogy van e okod a feltekenysegre, tehat hajlmos e a felrelepesre, vagy el vagytok e hidegulve egymastol.
2015. febr. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az egyik előző véleményét. Nem azon akadnék le, hogy az exe, vagy hogy nő... Vacsora közben a telefonján lóg, felőlem a legjobb barátja, vagy a testvére is lehetne, de vacsora közben kiakadnék rá. Utána nem bírják megbeszélni?
2015. febr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
19%
Onkontroll! Nem lehet, hogy feltekennye akar tenni? Milyen a kapcsolatotok, mivel elkepzelheto, hogy eppen a TE figyelmedet akarja felkelteni pl.
2015. febr. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon lazán a fejére borítanám a kaját!
2015. febr. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Ugy irdomos:


Hogy asztalnál eszünk :nem olvasunk, nem irogatunk, nem telefonálunk! alapszabály

érdekes egy ember a férjed..elgondolkoznék rajta hogy valami nem stimmel.

2015. febr. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Hát...


Nekem alap kizáras, hogy evés közben akármilyen kütyüvel üldögéljen... Facebokozzon, vagy akármi... Én se teszem


Atöbbit, hogy volt csaja..stb azon kevésbé, inkább az ehhez fűződő viselkedése miatt nem venném lazán...


Én is szoktam exszel beszélgetni.. Nekem is tudja. Aferjem,mhogy ex. Mondd poénokat ő is.. Én sem engedném belenézni, nem magam miatt, hanem mert amit az exem magaról ir nekem bizalmasan, az nem tartozik rá..de ami igen arról szoktam mesélni...szerencsére nem zavarja..

De nem is akkor csinalom, amikor kettesben van program ebéd, már lefekvés..stb....


Az a baj,mhogy ennyiért mé nem tudsz úgy szólni, és ugy jelezni, hogy ne tűnj sárkánynak..

2015. febr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
En sem viselnem el..az meg plane gaz h meg azt is megmagyarazza h miert nem csal meg vele....tehat neki nem alapbol a megcsalas nem okozna gondot..csak az a franya tavolsag...na meg mar ugyis megvolt elolrol hatulrol seggbol szajba..kesz....tuti megkernek 1-2*aztan landolna a vacsora a fejen...en meg elmennek kiszelloztetni a fejem es elgondolkoznek h van e egyaltalan kozos jovonk...
2015. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Lazán a falhoz csapnám a telefonját. Aztán mehetne vacsizni azzal akivel olyan jól elszórakozott.
2015. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 viktorvarga ***** válasza:
100%
zavard el a ge cibe,ha megteheted..
2015. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy hogyan érintene, és hogy reagálnék, hogy ez egyszer-kétszer fordulna elő, vagy többször, esetleg rendszeresen.


Ezt az exszel "haverkodunk" dolgot meg sosem értettem, bár nyilván mindenkinek a magánügye.


Én mind a két exemtől egy fájdalmas, de normális szakítás után váltam el, harag, neheztelés és gyűlölködés nélkül, úgy, hogy jó viszonyban maradtunk. De nálam az, hogy lezártam magamban a kapcsolatot, és feldolgoztam a szakítást, azt is jelenti, hogy nem keresem velük a kapcsolatot, nem beszélek velük rendszeresen, csak amikor véletlenül összefutunk valahol a városban.


Függetlenül attól, hogy a párom kivel beszél, engem is zavarna, ha a közös vacsora közben, vagy lefekvéskor csak fizikailag van mellettem, velem, a figyelme meg máshol jár.


De legfeljebb szóvá tenném normális hangemben a dolgot, veszekedni nem látnám értelmét, ha magától nem érdekli, hogy ez nekem mégis milyen érzés lehet.


A pár hozzászóló által említett telefon dobálást is kihagynám, egyrészt mert nem vagyok egy lobbanékony természet, másrészt mert akármit tesz a másik, nem érezném úgy, hogy jogom van tönkretenni a telefonját (még akkor sem, ha utána a saját keresetemből vennék neki egy ugyanolyat).


Ha rendszeresen az exével, vagy bárki mással chatelne abban a kevés időben, amit esténként együtt tölthetünk, akkor inkább feltenném magamnak azt a kérdést, hogy ha ugyanez fordítva történne, akkor ő vajon hogyan kezelné ezt a helyzetet, meg egy idő után azt, hogy vajon mit is keresünk egymás életében.

2015. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!