Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány kapcsolaton/csalódáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kapcsolaton/csalódáson voltál túl, mire megtaláltad azt, akivel összekötötted az életed?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy. Bar utolag visszagondolva inkabb nevetseges volt az egesz em er. Nem ertem mit szerettem benne. Viszont ha o nincs lehet nincs a parom se. :)
2015. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kb 6. Az utolsorol kiderult hogy nos...xD De tudnek meselni az biztos.
2015. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

igazi 3

amúgy sok próbálkozásom volt, pár hetesek 1-2 hónaposak, volt kb 6-7

2015. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
bővebben is kifejthetitek ha gondoljátok.:)
2015. febr. 10. 17:03
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha mindent beleszámolok akkor 7. Ebből csak egy volt komolyabbnak mondható, a másik 3 nem komoly 1-2 hónapos kapcsolat volt csak, amikből az egyikkel még a szexig sem jutottam el, illetve 1 barátság extrákkal, és 1 egy éjszakás kaland. (nem időrendi sorrendben). Szóval 6 szexuális partner 5 év alatt.

Ezek után 24 évesen találtam meg az igazit, azt a férfit akibe életemben először szerelmes lettem, és 25 évesen hozzámentem.

2015. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A legelsőt kihagytam, az sem volt komoly. Szóval 4 nem komoly kapcsolat.
2015. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4-en. Ebből 2 volt több éves, egy pár hónapos és egy rövid. Az 5. a férjem, az már 8 éve tart.
2015. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2
2015. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2 komoly kapcsolat (együttélés, stb.) + 2 plátói csalódás :D
2015. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2 komoly, több évig tartó kapcsolatom volt.

Most a harmadik, remélem ez marad. :)


Az első két, valamint a második és a mostani barátom között voltak próbálkozások. Mindegyiknél éreztem, hogy lehetne komolyabb, tehát az esélyt megadtam. Végül nem lett egyik sem az, ilyen-olyan okokból. Volt egy egy éjszakás kaland, volt pár hetes és néhány hónapos is.


Ha összeszámolom, a 10 év alatt volt egy pár. :D

2015. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!