Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akinek a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a férje vagy felesége azt mondta, hogy nyugodtan mondjon fel a munkahelyén, mert az állása rossz hatással van a kapcsolatukra és kikészíti mindkettőjüket? Végül hogy döntöttetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

igen

feladtam, sak az ő véleménye volt az ami miatt mertem lépni


átképeztem magam.. és munkát váltottam, sokáig tartott..de nem bántam meg

2015. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Az ember mérlegel, mi a fontos az életében, és aszerint cselekszik, ami számára fontos. Ha a munkahelyed fontosabb, akkor válts partnert, aki ezt tolerálja, ha pedig a kapcsolatod fontosabb, akkor keress hozzá passzoló elfoglaltságot, ami nem okoz annyi stresszt. Valamit-valamiért.
2015. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk volt ilyen. Végül nem váltott. És rá ment a kapcsolatunk. Azóta is ott dolgozik, és most már lassan ő is kezd rámenni. A kapcsolatot tartjuk, jóban maradtunk, innét tudom a fejleményeket. Szerintem egy munkahely negyed annyira se fontos, mint az akit szeretünk. Persze, ha a nem szeretjük az illetőt, úgy más felállás adódik, hogy mi is legyen a fontosabb.
2015. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
igen, én decemberben fel is mondtam, a főnököm elviselhetetlenül rám telepedett, volt, hogy éjjel fél 12-kor hívott, hogy az anyjának kérdése van hozzám... ha meg nem vettem fel, másnap üvöltött.
2015. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
igen, nalunk volt ilyen, valtottam es jobb igy! Neha meg visszajarok ha szukseg van ram, de ennyi.
2015. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Bár ezt én is tudtam, hogy rossz úgy, de a párom állásfoglalása és támogatása nélkül nem mondtam volna fel. 8 hónapja megtettem, és életem egyik legjobb döntése volt.
2015. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, és hallgattam rá, felmondtam! :) Igaz, azóta se találtam munkát, és az is igaz, hogy szűkösen, de nyugalomban telnek a napok, nem úgy, mint azelőtt... :(
2015. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én mindenhogy döntöttem már. :)

Előző kapcsolatom túlságosan rám akaszkodott, jóformán azt is meg akarta szabni, hogy kikkel dolgozhatok együtt. na ugyebár ez nem így működik, plusz imádtam a munkámat, és igen, sokszor a párkapcsolat rovására is dolgoztam- mert nem volt jó a párkapcsolat (ezt csak később ismertem fel). Állandóan ezzel piszkált, meg akart győzni róla, hogy ez nekem valójában rossz- miközben az én fizetésemből éltünk, mert neki nem igazán volt akkoriban. Rágta a fülemet állandóan, keresztbe tett, ellenőrzött, féltékenykedett. Plusz a saját elképzeléseit akarta rám kényszeríteni, legyen házasság, gyerek, gyorsan gyorsan, mert neki kell valaki, aki szereti, és ő ezt a házasságban és gyerekben látta kiteljesedni- férfi létére. Az ő kérésére nem mondtam fel, sőt, még jobban belevetettem magam a munkámba, és kiélveztem. Hamarosan vége lett a kapcsolatnak, nem csak ez miatt.


Mostani párom megértett, nem erősködött, így ismert meg, hogy már a szakmámban dolgoztam. Összehangoltuk az életünket, kialakítottunk egy rendszert. Soha semmit nem erőltetett, megbeszéltük a dolgokat. Végül kiköltözött külföldre, mert visszautasíthatatlan ajánlatot kapott. Rajtam volt a döntés sora, mit teszek. Nagyon szerette volna, ha megyek vele, de nem erőltetett semmit. Amúgy beszéltünk róla, hogy külföldre költözünk, de majd csak a jövőben. Az ő ajánlata hirtelen jött, 1 hónap alatt leforgott az egész.

Végül 3 hónap távkapcsolat után döntöttem, és kiköltöztem én is. Egyrészt a kapcsolatunk nagyon jó volt (most is az), másrészt a munkahelyemen is voltak változások, amik miatt már nem volt annyira jó nekem ott.


Jövőre házasodunk. :) Megérte és nem bánom. Kicsit zavar, hogy a karrieremet itt nem tudom kiteljesíteni, de bevallom, egy életre eleget dolgoztam otthon (bele is betegedtem), szóval nem baj, ha átképzem magam kicsit. :)

2015. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem férjemet viselte meg lelkileg a munkahelye, amikor hazajött olyan mufurc volt,h már nem bírtam. Rávettem h képezze át magát, aztán amikor megvolt a végzettség, segítettem neki önéletrajzokat írni/küldözgetni és végül talált egy jó helyet ahol kevesebbet kell dolgozni és magasabb a fizetés:)

Sokkal jobb mostmár itthon a hangulat, ha hazaér, ki tud kapcsolni, nem stresszel a munkahelyen egész este.

2015. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, mindkettőnk esetében volt ilyen.

Én 2013 decemberében mondtam fel, előtte már egy roncs voltam, a főnökeim az utolsó hónapokat szinte végig azzal töltötték, hogy ott aláztak meg, ahol tudtak. Aztán ágynak estem, két hónapig feküdtem hörgő-, majd tüdőgyulladással. Amikor jobban lettem, elmentem interjúra és az első helyre fel is vettek.

Ő most decemberben mondott fel, előtte este beszélgettünk és én javasoltam neki (bár szerintem anélkül is meglépte volna). Két hete kezdett az új munkahelyén, majd meglátjuk, mennyire válik be.

Mindketten egy nem bejelentett, stresszes munkát hagytunk ott és egy bejelentett nyugisabbra váltottunk. Igaz szakmailag egyik se túl nagy eset, de legalább nyugi van, innen gondolkozunk a továbblépésen.

Szerintem nem csak a kapcsolat miatt kell váltani, hanem az embernek saját maga miatt is. Semmi értelme úgy élni, hogy kikészít a munka.

2015. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!