Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan várta el hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várta el hogy én küldjek neki csokrot de nem tettem meg, hogyan engesztelhetem ki?

Figyelt kérdés

Sok nőnek fontos, soknak kevésbé a mai nap, mi Mi 8 és fél éve vagyunk együtt, eddig tartottuk ezt a napot, most viszont nem.

Én külföldön dolgozom, ő otthon dolgozik.

Beszéltem neki arról hogy küldök neki ezen a napon virágot, de végül nem tettem semmit.

Nem beszéltünk eddig róla, az eset kb 2-3 hete köpintettem ki, na és most egy fél órája beduzzogott hogy ő egésznap azt várta hogy én őt meglepem. Fejemhez vágta hogy a kolléga nője tortát kapott pedig az ő férje is külföldön dolgozik.

Nem tudtam hogy őt ennyire érdekli, eddig azt mondta hogy őt mindennap szeretni kell.

Mit tegyek?? Igaza van???


2015. febr. 14. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld emg vele mondjuk?? Nehogymár 8,5 év alatt képtelen legyél arra, hogy edig eljuss.
2015. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
8 éve vagytok együtt,eddig mindig tartottátok,és nem tudtad,hogy neki ez fontos??Hát mennyire figyelsz te a párodra??Mert ebből az jön le,hogy egyáltalán nem.Ráadásul ígértél valamit,amit aztán nem tartottál be.Ez a másik nagy hiba amit elkövettél.Jogosan haragszik rád igen.
2015. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ő meglepett téged valamivel? Mert a sértődése csak akkor jogos. Ugyanis a pár mindkét tagja szokott egymásnak képeslapot küldeni az angolszász hagyomány szerint.
2015. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért egy ilyen kis hiba miatt tudjátok mit vágott a fejemhez????

Idézem: Nekem csak facebook profil képen van párom, és ha azt várod el hogy kirakjak közös képet valahogy örömet okozhattál volna hogy ne csak ott lássák hogy párkapcsolatban vagyok!



Egyébként igen, ezt például én kértem hogy rakjon ki közös képet mivel ő feltöltött egyet magáról és ez igen övön aluli volt, mert mikor szóvá tettem egyből lecserélte. Ő miért nem tud megbeszélni dolgokat??

2015. febr. 14. 19:00
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha megígérted neki, és mégse tetted, akkor mit vártál???
2015. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
2015. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Mivel említetted, hogy küldesz neki, ezért gondolom beleélte magát
2015. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Most nem értem.Fészbukra nem tehet fel magáról képet? Ráadásul rögtön le is cserélte,mert szóltál érte.Te mit tettél?Küldtél már neki virágot?(ha már egyszer megígérted,és eddig minden évben megtetted)
2015. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha neki fontos, megigerted es tettel ra, ne csodald hogy neheztel. Ezek utan mi a kerdes? Mit nem ertesz a reakciojan? Ferfi logika...vegyel neki viragot, valami ajandekot, irj par kedves sort es kerj bocsanatot.
2015. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Ez a nyomorult Valentina nap.


A te reszedrol nem volt szep dolog, hogy megigerted, de ha ez miatt megsertodik, sertodjon, majd lenyugszik. Gondolom nem csak ezen a napon mutattad ki neki, hogy szereted, most ez a nap nem oszt nem szoroz.


Kerj esetleg elnezest, hogy nem tartottad be a szavad, de ne pitizzel neki.

Az meg kit erdekel, hogy mit kapott a kolleganoje?

Nem szamit.


Az mar alapbol nem jo, hogyha eroltetve kell valamit csinalni, az a jo, ha valami szivbol jon, minden kenyszer nelkul.

2015. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!