Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan várta el hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várta el hogy én küldjek neki csokrot de nem tettem meg, hogyan engesztelhetem ki?

Figyelt kérdés

Sok nőnek fontos, soknak kevésbé a mai nap, mi Mi 8 és fél éve vagyunk együtt, eddig tartottuk ezt a napot, most viszont nem.

Én külföldön dolgozom, ő otthon dolgozik.

Beszéltem neki arról hogy küldök neki ezen a napon virágot, de végül nem tettem semmit.

Nem beszéltünk eddig róla, az eset kb 2-3 hete köpintettem ki, na és most egy fél órája beduzzogott hogy ő egésznap azt várta hogy én őt meglepem. Fejemhez vágta hogy a kolléga nője tortát kapott pedig az ő férje is külföldön dolgozik.

Nem tudtam hogy őt ennyire érdekli, eddig azt mondta hogy őt mindennap szeretni kell.

Mit tegyek?? Igaza van???


2015. febr. 14. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megígérted neki, akkor nyilván számított rá és teljesen érthető, hogy rosszulesett neki.
2015. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hanem hogy s*gget a szánkból nem csinálunk.

Ha nem akarsz valamit, ne ígérd meg.

Ha eddig tartottátok a Valentin napot és most megígérted, hogy virágot küldesz neki, aztán tojtál rá magasról. Persze, hogy csalódott.

Nem vagyok egy nagy Valentin nap rajongó, nem szoktunk ilyenkor ajándékozni egymásnak, de ha a férjem beharangozta volna, hogy az idén Valentin napra virágot kapok, aztán meggondolta volna magát, mert: áh, inkább mégsem, hát nekem sem esett volna jól.

2015. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem, hogy ott dolgozol külfödön, beleszakdtál volna, ha küldesz neki egy csokrot? Vagy mi ez a nagy flegmázás, hogy folyton, hogy nincs semmi ebben a napban? Sajnáljátok egy csokor virág vagy egy szál rózsa árát?



Ha meg 8 éve tartjátok, te meg még meg is ígéred, hogy milyen jófej vagy, hogy onnan is intézel neki ajándékot, akkor igenis szarul esik.



Egyébként a "nem ezen a napon kell szeretni" szöveg kifejezetten azokra jellemző, akik más napokon se szeretnek, vagy adnak virágot (kivéve névnapon meg szülinapon, mert akkor muszáj). Én egyébként is szoktam kapni virágot a férjemtől, pont ezért nem szakad bele abba se, ha február tizennegyedikén is kapok egyet.

2015. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én párom is külföldön dolgozik, mégis hazacipelt egy nyomorék rózsát a vonaton :D


Elcseszted. Küldj egy bocsánat csokrot. Valami cuki plüss is legyen rajta. Na jó, lehet én lennék a dedós, de én megbocsájtanék, ha végül kapnék egy plüssmackós virágcsokrot.

2015. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem valentin napon játszod el ezt, akkor is kiakadhatott volna, így meg egész nap más szerelmeseket és kedves romantikus dolgokat kellett néznie, miközben hiányzol neki. Elcseszted.
2015. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!