Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknél már nem működik a szex a házasságukban?

Figyelt kérdés

Elég kényes téma. 15 éve vagyunk együtt. Szexuális életünk nagyon jó volt. Az utóbbi pár évben ez megváltozott. Továbbra is kívánjuk egymást, de a férjemnek gondjai vannak. Már nem olyan a merevedése, hamar lelankad. Fel is szedett jó pár kilót, ez is nehezíti az együttléteket, mert nagyon hamar elfárad.

Nem tudom, mit lehetne tenni. Nekem nagyon hiányzik a normális szex. Régebben hetente 4-5 alkalom volt, most kéthetente egy, de az sem olyan, mint korábban. Nagyon el vagyok keseredve. Állandóan a szexen jár az agyam, annyira vágyom a normális szexre, kielégületlen vagyok.

Valaki volt ilyen helyzetben? Mi lehet a megoldás?

Beszéli próbáltam vele, de nem lehet. Sértve érzi magát, pedig nagyon normálisan, kedvesen próbáltam mindig felhozni a témát. Direkt úgy próbáltam megfogalmazni, hogy velem van-e valami baj, nehogy megsértsem. Egyszerűen nem hajlandó erről beszélni velem.


2015. febr. 24. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
hát ha elfárad akkor neked kell átvenni az irányítást, plusz nem árt újítani.és erőszakosan kell felhozni a témát, mert ahogy elnézem olyan mint egy sértett gyerek és azokkal határozottan kell bánni.és időnként elégítsd ki magad, ha már a férjed nem hajlandó rá
2015. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Semmiképp se hagyd belesüppedni a problémába magad, mert ez a helyzet javulni magától nem fog, csak max megszokottá válik, ez pedig senkinek sem jó. Ha a párod nem hajlandó erről beszélni, és elutasítja, azzal téged lök abba a helyzetbe, hogy másnál keresd a boldogságot, szóval valahogy meg kéne értetni vele, hogy ez így nem működik. Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, hogy esetleg a korral jár-e együtt a merevedési zavar. Ha nem tudsz ebben a helyzetben élni, de a férjed hajthatatlan, és nem hajlandó változtatni, akkor próbálj beiktatni egy szeretőt, vagy kezdj egy új kapcsolatot.
2015. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1: Az újítással nincs gond. Nem a változatosság vagy a vágy hiánya a gond.

Hanem fizikailag nem megy neki. Próbálok én irányítani, de pont azokban a pózokban, ahol a nő irányít, még fontosabb a normális merevedés, különben nem megy.

Kielégítem magam időnként, na de az azért egyáltalán nem olyan, mint egy normális szex.


2: Igen, talán a kor is gond lehet. Nem vagyunk már olyan fiatalok. A férjem idősebb is nálam. Bár annyira nem idős szerintem, hogy ez gondot okozzon. De nem tudom, még nem foglalkoztam mások szexuális életével, úgyhogy nem tudom, hogy mikortól okozat ez problémát.


Egyébként tényleg olyan, mint egy sértett gyerek. De én meg annyira félek, hogy megbántom. Nem akarom letörni a férfiasságát. Sajnálom nagyon. De nekem is nagyon rossz.

Tényleg az a legnagyobb baj, hogy már olyanokon gondolkozom, hogy csak úgy szexelnék valami mással egyet.

2015. febr. 24. 11:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ültesd le, mondd el, hogy nem sértésből mondod, hanem aggódsz az egészségéért. És akkor jöhetnek a már leírt dolgok.

Ugyanis merevedési zavart szervi probléma is okozhat.

2015. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
A merevedési gondok sok dolog miatt jöhetnek létre. Ezért nem szabad bántani, mert még ő maga sem tudja kezelni és szégyenli. Ezek lehetnek lelki eredetűek is. Stresszesebb élet, munkahelyi, otthoni problémák... Lehet prosztata probléma, ami tünetmentes egy ideig, de ez lehet egy előjel. Orvos mindenképp javasolt. 40 év felett egyébként is javasolják a prosztatarák szűrést.Olvassatok utána. Egyébként nem véletlen a sok potencia növelő reklám sem, mert ez nem ritka jelenség.Mivel szégyenli, rá is stresszel ezért ritkábban akarja ő is a szexet és még nehezebb a teljesítés.
2015. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Beszéli próbáltam vele, de nem lehet. -- Itt bukó
2015. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy foglalkozni kéne ezzel a problémával. Nem is bántom, együttlétek alkalmával is lelkes vagyok, türelmes.

De sajnos attól nem oldódik meg, hogy én tudom, hogy utána kéne járni, hogy mitől van ez.

Eddig akárhányszor megpróbáltam beszélni vele, mindig csak az volt a válasz, hogy ő nem elég jó nekem, biztosan már nem szeretem. Eddig jutottunk. De majd próbálkozom tovább. :(

Ezt a büszkeség dolgot meg nem értem :S Ha nem beszélünk róla, akkor is látom, hogy gond van.

2015. febr. 24. 12:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz mi még nem vagyunk házasok, és nem is vagyunk túl régóta együtt, de ha nem gond akkor megosztom veled a mi esetünket.

2 éve voltunk együtt, amikor a vőlegényemnél hasonló problémák léptek fel. Ő 30+-os korban van. Merevedés zavarokkal kezdődött a dolog, aztán pedig ritkult az együttlétek (azaz a próbálkozások száma is. ) 2 hónapig így ment ez, de már az első hetekben, az első alkalmak után amikor a probléma nem egyszeri volt, próbáltam vele beszélni a dologról. Természetesen ő is elzárkózott, és maga sem tudta, hogy miért lehet ez. A végén már ott tartottunk, hogy akkora stresszben volt a párom, hogy vajon sikerülni fog-e az együttlét, vagy ismét merevedési gondja lesz, hogy azért sem jött össze, és már a kedve is elment az egésztől ahogyan nekem is. Kezdtem magamat okolni, volt olyan, hogy együtt sírtunk egy-egy próbálkozás alkalmával. Eleinte orvosról hallani sem akart, a munkára, a stresszre fogta a dolgot. Jópár beszélgetés és csalódás után, leültem vele komolyan beszélgetni, és elmondtam neki, hogy ez így nem mehet tovább. Őszintén elmondtam neki, hogy mit érzek, elmondtam neki, hogy bár sajnálom, és teljesen együttérzek vele, és tudom, hogy gondja van, de ezzel én is tönkremegyek, az önértékelésem lassan egyenlő lett a nullával. Javasoltam neki, hogy kezdjük a dolgot, egy urológussal, ha ő nem talál problémát, akkor irány pszichológus/szexuálpszichológus, akármilyen terápia, de meg tudjuk oldani, közösen, és én mellette állok maximálisan és támogatom. Ekkor rádöbbent, hogy a kapcsolatunkban nem ő az egyetlen szenvedő alany, és rá 1 hétre elment urológushoz is. Kiderült, hogy prosztata gyulladása volt, aminek ez az egyetlen jele mutatkozott meg, hogy merevedési problémái voltak. Valami baktériumot is felfedeztek nála, így kapott gyógyszert, a prosztatájára is, és a baktériumra is. 1 hónapig nem élhettünk szexuális életet, míg nem gyógyult meg teljesen, de amint ez megtörtént minden visszaállt a régi kerékvágásba. Keserves hónapok voltak, de ez is egy próba volt nekünk, amit ketten vészeltünk át, és közösen oldottunk meg. Ne hagyd, hogy a férjed önsajnálkozásba merüljön, és odáig fajuljon a dolog, hogy már beszélni se merjetek róla. Nem ő az egyetlen szenvedő alanya ennek, és fel kéne világosítanod erről, ha rosszul esik neki, ha nem, de ez a valóság, és a tények. Az őszinteség, és a probléma megoldására való törekvés a legfontosabb. Vedd rá, hogy menjen el orvoshoz, kísérd el ha kell, de ez így nem mehet tovább, valamint lehet komolyabb betegség is háttérben, ami jobb lenne ha minél előbb kiderülne. ha a kora miatt következett be merevedési gond, arra is van megoldás, csak merjen segítséget kérni. Nem kell szégyenli ezt, másokkal is előfordul, és van rá megoldás.

2015. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel próbál leterelni, de nem hajlandó orvoshoz menni.... Elég gyerekes viselkedés.
2015. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8: Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataitokat. És örülök, hogy ilyen gyorsan megoldódott.

Nálunk sajnos ez már 2 éve húzódik.

2015. febr. 24. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!