Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek hogyan tehetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tehetném magam vonzová a férjem számára?

Figyelt kérdés
Ugy érzem sexuálisan rám unt és nem tudom hogy ez a kapcsolat végét jelenti vagy csak a testemet unja :( mivel kevés a sex heti 2-3sziri és nehezen izgul fel rám.

2015. jan. 26. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Játszani szoktatok? Mi mostanában szoktunk, és szerintem vicces és izgató. Néha úgy teszünk, mint ha nem azok lennénk, akik vagyunk, néha helyzetet játsszunk el, de bekerült a hálóba a fél hűtő és játékszerek is. Nagyon jókat szórakozunk, és sosem tervezzük el hogy mit teszünk, improvizálunk :) de mi nem untunk egymásra, csak játsszunk, mint a gyerekek.
2015. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Mióta vagytok együtt? Heti 2-3-szor az miért annyira vészesen kevés? Főleg munka mellett??


Egyébként nem sex, hanem: SZEX, SZEX, SZEX..............

2015. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha leültetnéd, és megbeszélnéd vele, szerinted nem opció? Tudod, kommunikáció. Mert néma gyereknek apja fa....

Egyébként meg szerintem a heti 2-3 nem annyira kevés.

Mennyi ideje vagytok együtt?

2015. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

heti 2-3,

-irigyellek ! ))

2015. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
2-3x? nem vagy te túl mohó?? arra bizony rohadtul rá lehet unni... gondolj bele: szereted a krémest. Mindennap azt kapsz enni csak. Hány nap után gyűlölnéd meg? Kis szünetet tartsatok, 2-3 hét, az használ.
2015. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Andi80018 ***** válasza:
89%
A heti két-három teljesen jó szerintem. Van gyereketek? Mert ha lesz esetleg, akkor örülhetsz heti egynek is. Egyébként vele kell megbeszélni, honnan tudjuk, miért nem izgul fel egyből a férjed? :-)
2015. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 valóban nem olyan kevés :) Bár attól is függ, hogy mennyi volt előtte.

Nálunk is volt ilyen. Én egyszerűen rákérdeztem, hogy miért lett kevesebb, van-e valami gondja velem. Szerintem ez a normális egy kapcsolatban. Nem kell találgatni, taktikázni.

Elmondta, hogy fáradtabb, mert új munkája van és több erőfeszítést igényel, mint a korábbi, és egészségi problémák is voltak, amik szinték kihatottak a szexre. Megértettem, de azért odafigyeltem, hogy csinosan öltözzek, akár otthon is, hogy jó formában lásson. Azóta kezdenek visszaállni a dolgok a normális kerékvágásba.

2015. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

heti 2-3 és panaszkodsz?

(vagy csak dicsekszel)

2015. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
2-3 egész jó!
2015. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

HETI 2-3?????

NÁLUNK HETI EGY VAN!!


Szóval maradj csöndben szerintem.

2015. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!